Dashboard

News

• New

Drodzy Gracze,

już jutro, tj. 18.10.2019, w godzinach od 00:01 do 23:59, otrzymacie przy każdym zakupie 30% więcej Antymaterii!

Promocja obejmuje realizacje kuponów. Superrewards i SponsorPay nie są uwzględniane.

W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji.

Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry,
    Wasz OGame.pl Team

• New

Lista zmian w wersji 7.0.0
    Mega Content One

Klasy

• Możliwość wyboru między 3 klasami, gdzie każda z nich ma unikalny zestaw umiejętności.
    • Ekran wyboru klasy jest dostępny dla każdego konta i umożliwia jej wybór lub jego pominięcie.
    • Istnieje możliwość wyboru klasy w późniejszym etapie poprzez kliknięcie ikony znaku zapytania obok menu oficerów.
    • Pierwszy wybór klasy jest darmowy. Zmiana klasy kosztuje 500 000 Antymaterii.
    • Nie ma ograniczeń przy zmianie klasy.

Klasa Zbieracz

• 25% większa produkcja w kopalniach
    • 25% szybsze statki handlowe
    • 25% większa ładowność statków handlowych
    • 2 dodatkowe sloty na floty
    • 2 dodatkowe sloty na rynku
    • Możliwość budowy nowego statku: Pełzacz
      • Dostępny w stoczni dla klasy Zbieracz
      • Zwiększa produkcję metalu, kryształu i deuteru na wybranej planecie. Każdy pełzacz zwiększa produkcję o 0.03% do maksymalnych 50%
      • Zużywa 50 energii
      • Możliwość sprzedaży na rynku
      • Nie można go wysyłać na misje
      • Statystyki
        • Szybkie działa od:
          • wszystkich statków (5)
          • Gwiazdy śmierci

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nadchodzi nowe - dyskusja

1,196

KissOfTheDragoon

SMERFY vs. głęboka przestrzeń ~ 1 099 524.94%

1

Farnah

Broo [WOLF] vs. juRcz [UCS] ~ 7241.86%

0

ZdzichuWiertara [BOSS] vs. StoneR [COMA u32] ~ 35.38%

4

T0uchMyB0dy

Fourier [OGN] vs. Kartofel [C E] ~ 639.7%

3

Matek85

Recent Activities

• KissOfTheDragoon -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Chris Matters jakim cudem masz dwie rozne PZ? ogolnie tam jest to mniejsze po 8k mety i krisu. czyzby bug? wczesniej jak na tych kordach mialem zloma to sie pz nie pokazalo wiec wychodzi ze to drugie to jest pz z tego pierwszego starcia
  • Das140 -

• GitKOles -

Liked NarImmor’s post in the thread NarImmor [LUMPY] vs. szakal ~ 33402.6%.

Like (Post)
    Dexiu pożegnał się z uni około 18, konto przekazał, około 3:40 zauważyłem, że niedaleko mnie pali się * - na matce aktywności brak, trzeba było poczekać 5 min na wolny slot (a recki dopiero za 12 min, bo wszystkie sloty zajęte) i weszło.…
  • Zagubiony -

Liked Draconis’s post in the thread Halynka junior [BANKSTER] vs. LeonZawodowiec [M_W] ~ 5864.6%.

Like (Post)
    Z pozdrowieniami dla sojuszu :)
    Dnia 18-10-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Halynka junior [BANKSTER] ________________________________________________ Okręt wojenny 30.000 Pancernik 25.215
  • Zagubiony -

Liked radzio zgred’s post in the thread SMERFY vs. głęboka przestrzeń ~ 1 099 524.94%.

Like (Post)
    Witam, Wypadło na mnie, że mam dodać do starcie. A więc 16.10.2019 chwilę przed 17 ujrzeliśmy wzrosty w statach. Szybka analiza co się mogło wydarzyć i przeszukiwanie planet i moonów. Wielkie zdziwienie, bo czubkowi skasowała się lotka
  • Farnah -

Replied to the thread SMERFY vs. głęboka przestrzeń ~ 1 099 524.94%.

Gratuluje starcia i za reakcje szkoda ze jak zwykle jak cos sie dzieje ja nie mam floty bo praca... Co do czubusia szoo zycze i mam nadzieje ze odbudowa bedzie co :) Hmm podobno byl wlam na konto jestem ciekaw co napisze czubus czy poprostu ludzki blad…
  • Żenada, dno i dwa metry mułu. Obserwując od kilku lat co się dzieje z tą grą i ludźmi w nią grającymi to aż żal normalnie. No ale widać takie czasy. Nie wiem czy to parcie na szkło czy konieczność udowodnienia sobie/innym czegoś?…
  • Chris Matters -

Quote from KissOfTheDragoon: “Quote from Chris Matters: “Bardziej mi chodziło o to czy widzimy tylko swój własny złom a nie generowany przez innych graczy co latają na ekspedycje w obrębie naszego układu... ” tego nie wiem. poki co probuje…
  • Koloc -

Liked Leonidas’s post in the thread Grubyy [KOMORNIC] vs. jaskiniowiec135 ~ 6961.75%.

Like (Post)
    Wilku daj spokój, to wygląda na obelgi ale oni sobie wazeliniują. Kajaku starczyło ino na standardy Komorników, potrenujesz tam, rozpatrzymy ponownie Twoją kandydaturę :E
  • Koloc -

Liked wilku’s post in the thread Grubyy [KOMORNIC] vs. jaskiniowiec135 ~ 6961.75%.

Like (Post)
    Serio nie macie nic lepszego do roboty jak ublizanie sobie wzajemnie na forum, Gruby chcial i mial jak, to sobie stworzyl flote co z tego ? Kto jest w dzisiejszych czasach uczciwy ?? . Mozna policzyc na palcach jednej reki, sam widze jak spadam w statach…