Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Puszowanko a bierność teamu

57

MBT

xxxxx xxx vs. San Rafael [NTW] ~ 3441.14%

6

neo24

Kefi666 [WINTER] vs. Pretorianin [LEG-XX] ~ 35150.28% oraz Kefi666 [WINTER] vs. clio9 [ZZL] ~ 10535.92% + cycki :)

8

DeKi

Fabiano [TYLKO TY] vs. Kinio [FedGal] ~ 2190.35%

0

Wersja 7.x - dyskusja

7,119

Avinashi

Recent Activities

• MBT -

Replied to the thread Puszowanko a bierność teamu.

Ja gram na angielskim Sombrero. Jakoś nie mam zaufania do moderatorów z PL jak dostałem niesłusznego bana w Gladiatusie (innej gierce GF). Zostałem po 1 dniu odbanowany przez GA, ale niesmak pozostał. Jak jest opcja zawsze wybieram grę w języku…
  • Starrk -

Liked DeKi’s post in the thread Starrk [WINTER] vs. kaban [TEREFERE] ~ 12.042%.

Like (Post)
    Nareszcie sie ktos wezmie za te wszystkie bunkry :) Graty 100k gs.
  • neo24 -

Replied to the thread xxxxx xxx vs. San Rafael [NTW] ~ 3441.14%.

Jaki surowiec uratował przed dofarmem obrońca . Obrońcy Szo . Bo i tak mało nas a Miś już ma top1 badań to jakby miał wszystko ;) .
  • Ten Keyra -

Liked MisiuGD’s post in the thread MisiuGD [P N] vs. second [Leonardo] ~ 3466.58%.

Like (Post)
    Szału nie ma, poszedł przelew, Start, lot, bum Pozdrowienia dla całego PN i znajomych
    Dnia 02-12-2020 22:28:23 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Krążownik 70.000
  • Ten Keyra -

Liked MisiuGD’s post in the thread MisiuGD [P N] vs. marbol ~ 3542.77%.

Like (Post)
    W pakiecie dostałe, premia wpadła to można wydać Pozdrowienia dla PN i znajmoych
    Dnia 03-12-2020 01:40:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor MisiuGD [P N] ________________________________________________ Pancernik 110.000 Pathfinder
  • Ten Keyra -

Liked Kamikazze_’s post in the thread Y2K [KOMORNIC] vs. Warlord [M W] ~ 20493.68%.

Like (Post)
    Obrońca chwile po ataku log. Lecialem na 100 gs ,to wróciło 18 minut przed atakiem szybkie dofarmy wtedy wysłałem. Nie spodziewałem się że wejdzie. Ktoś odstraszał i robił akty :) Obrońca wrzucił 8 mld surowca do stoczni na moonie :D licytator akurat…
  • Fabiano -

Posted the thread Fabiano [TYLKO TY] vs. Kinio [FedGal] ~ 2190.35%.

Thread
    Dnia 03-12-2020 23:37:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fabiano [TYLKO TY] ________________________________________________ Pancernik 22.222 Pathfinder 11.111 _________________________________________ Obrońca Kinio [FedGal]
  • Avinashi -

Liked powyginany drucik’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Jeden temat do wszystkich zmian 7.X to lekka porażka, moim zdaniem... Żeby dokopać się do czegokolwiek o cmentarzu przy tych postach o nowym event... :roll: Quote from Avinashi: “z tym cmentarzyskiem cos ruszyło? Bo podobno już dziś o 3 w nocy miało…
  • Avinashi -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

minimalizm Ciap, minimalizm :E A to takie pytanie, bo w FQ pisało, że konta po przeniesieniu pozostawią po sobie porzucone planety przez tydzień czasu. Wiadomo czy tak jest faktycznie? I drugie pytanie, dzisiaj konto zbanowane, a kiedy nastepuje jego…