Dashboard

Gra: Universum Sombrero (25.09.2020)

Gra: Wersja 7.5.1

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D

2,524

Zla Kobieta

Lzk [P N] & ABW [P N] vs. rzymek [ARMADA] 22191,32%

4

Selavi

siwydym [inus] vs. Vagg [Sopranos] ~ 3384.33%

1

BIEDRONEK77

siwydym [inus] vs. maVVu ~ 24000% liczony ręcznie

1

BIEDRONEK77

mateuszgg [JELENIE] vs AntoniukSide [Antss] - 2331% | mateuszgg [JELENIE] vs To tylko ja - 2348% | mateuszgg [JELENIE] vs Vers [TopGiR] - 3182%

0

Recent Activities

• Zla Kobieta -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Quote from Superman: “Pijoki i żarloki :E Kawusia <3 ale to zależy od dnia, w pracy jedna, w domu już inna by nie kojarzyła się z jobem, w gościach jeszcze inna i życie sobie leci :P No ale teraz czas na :piwko: ” kawa u Ciebie jest gorzka!! :E
  • Selavi -

Replied to the thread Lzk [P N] & ABW [P N] vs. rzymek [ARMADA] 22191,32%.

pfffff jak tak to kampił i nie dał się ustrzelić a tu proszę spontan i poskładany :grr: atakierom graty i walcie eko flota jest przereklamowana :D rzymek BSzo bo ja też chcę skorzystać :P
  • WITCH KING -.- -

Liked mark_301’s post in the thread MiniST Sombrero: SOLO - 1% | ACS - 2%.

Like (Post)
    No to ja też wrzucę coś od siebie mark_301 [RBN] vs. Erwean Volstead ~ 141.44%
    Dnia 23-10-2020 08:42:46 następujące floty spotkały się w walce: Agresor mark_301 [RBN] ________________________________________________ Okręt wojenny 750 Pancernik 400
  • Bresia (L) -

• Bresia (L) -

Liked Superman’s post in the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Like (Post)
    Pijoki i żarloki :E Kawusia <3 ale to zależy od dnia, w pracy jedna, w domu już inna by nie kojarzyła się z jobem, w gościach jeszcze inna i życie sobie leci :P No ale teraz czas na :piwko:
  • Superman -

Pijoki i żarloki :E Kawusia <3 ale to zależy od dnia, w pracy jedna, w domu już inna by nie kojarzyła się z jobem, w gościach jeszcze inna i życie sobie leci :P No ale teraz czas na :piwko:
  • Nie(L)ot -

Liked Noe (WRS)’s post in the thread jumek1916 [Veto] vs. Noe [B_B] ~ 1981.19% + zbiórka.

Like (Post)
    Gratuluje wyczucia chwili i mojej nieuwagi, każdemu może się zdarzyć. Pozdrawiam Noe.
  • BIEDRONEK77 -

Replied to the thread siwydym [inus] vs. Vagg [Sopranos] ~ 3384.33%.

no ogólnie to graty ale stac cię na więcej ..... eco eco Cię wyzwoli za 5 lat pamiętaj eco ....dziecku oddasz konto będzie jak ta lala mam nadzieję że GO napiszą o kolejna poprawkę ....zredukowac expy zabic uni do końca
  • Bresia (L) -

Quote from pit: “Quote from Zla Kobieta: “Kawa bez cukru to nie kawa! 2cukru, pół mleka o! 8o :thumbsup: ” osobiscie zamiast cukru dolewam "baileys" ” nieee:/ żadnych dodatków do kawy.... No CHYBA ,że ma to być odrobina szczęścia to wtedy taka kawusia…
  • BIEDRONEK77 -

Replied to the thread siwydym [inus] vs. maVVu ~ 24000% liczony ręcznie.

no jak ty mnie imponujesz z tym gienkiem :) mi to strasznie wychodziło a ty cyk pyk i gonero pewnie wnerwa złapał ....bo pare razy tam chciał lecieć pamietaj tylko eco eco ci się zwróci za 2 lata albo i za 3 bo jeszcze to badziewie do energii :)