Dashboard

Gra: Universum Leda (12.11.2019)

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

(ACS) Truskawkowyy [BOBER] & Geologist Leda [LDs] vs. Dredo [GREG] ~ 8.73%

0

entro [WarriorS] vs. PIECIA [LEG-XX] ~ 2486.99%

8

PacSzaman

Constable Scorpius vs. rysiowaty [Veto] ~ 2573.55%

3

Kurufir

Death of Rats vs. jamnik187 [B_B] ~ 21406.7%

20

Kurufir

Sloty flot

0

Recent Activities

• EasyBot -

Liked Lucky Gal’s post in the thread entro [WarriorS] vs. PIECIA [LEG-XX] ~ 2486.99%.

Like (Post)
    Co ja uskuteczniam? Chlopaku ja plulem na wszystkich jak na uni bylo 30 flot robiacych mnie solo i plulem gdy te 30 flot zasililo moja flote i na serwie ktory mial 6 miesiecy nie musialem robic fs takze z czym Ty do ludzi... zrob taki wynik to zaczniemy…
  • Dnia 20-11-2019 16:20:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Truskawkowyy [BOBER] ________________________________________________ Krążownik 27 Okręt wojenny 35 _________________________________________ Agresor Geologist Leda [LDs]
  • PacSzaman -

Liked Lucky Gal’s post in the thread entro [WarriorS] vs. PIECIA [LEG-XX] ~ 2486.99%.

Like (Post)
    Nie przejmuj sie kolego, entro zapomnial jak kasowal konto za kontem na draco i teraz mysli ze jest detektywem, dobrze ze swojego konta nie ma na boardzie bo jeszcze by pyskował Obroncy szo
  • PacSzaman -

Replied to the thread entro [WarriorS] vs. PIECIA [LEG-XX] ~ 2486.99%.

@Lucky Gal szkoda szczepic ryja na cwaniaka :) nie zniżajmy się do jego poziomu bo przegramy z nim :)
  • Kurufir -

Replied to the thread Constable Scorpius vs. rysiowaty [Veto] ~ 2573.55%.

Cóż, sojusznik po złej stronie to wypadałoby się wpisać. Gratulacje dla agresora za ST, w sumie największe za nick i tag obrońcy, innych plusów ciężko się doszukiwać :P Wiadomo, że Veto w kolekcji chce mieć każdy, tego nikt Ci drogi obrońco nie…
  • PacSzaman -

Like (Post)
    Co ja uskuteczniam? Chlopaku ja plulem na wszystkich jak na uni bylo 30 flot robiacych mnie solo i plulem gdy te 30 flot zasililo moja flote i na serwie ktory mial 6 miesiecy nie musialem robic fs takze z czym Ty do ludzi... zrob taki wynik to zaczniemy…
  • PacSzaman -

Like (Post)
    Po pierwsze widze jakis brak zrozumienia tekstu pisanego wiec zaznacze- mam w gdzies winterow, to ze ktos wypowiada sie obiektywnie a nie przyklaskuje Tobie nie znaczy ze jest z opozycji- widze w krew Ci juz wlazlo ze masz giermkow od wszystkiego- jedni…
  • Kurufir -

Replied to the thread Death of Rats vs. jamnik187 [B_B] ~ 21406.7%.

"Śmianiem w ryj" to jest twoja osoba... Pewnie z perspektywy własnej gry rozumujesz, że ban=push, cóż doświadczenie masz to i może wnioski takie. Z tego co wiem, ban poszedł za niedotrzymanie terminowości w handlu surowcami, więc gdzie tu push,…
  • wojna335 -

Posted the thread Sloty flot.

Thread
    Mam problem, wysyłanie ekspedycji zabiera mi 2 sloty, a gdy ona wraca zwalnia się tylko 1 slot, przez co mam na stałe zablokowane sloty.
  • Zapalsky -

Replied to the thread Zyla [B-S] vs. TheSpecialOne [A F] ~ 20883.45% + 5683.83%.

Gratulacje, mega przyjemny zysk! I rewanż na odpowiednim tagu :thumbsup: