Dashboard

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

• New

Drodzy Gracze,
    przed Wami dwa eventy księżycowe:

15% zniżki na księżycowe przedmioty

13-14.09.2019, przez cały dzień (od 00:01 do 23:59), wszystkie przedmioty księżycowe będą miały 15% zniżki. Promocja uwzględnia walki M.O.O.N.S. oraz dodatkowe pola na księżycu!

40% szans na powstanie księżyca

w tym samym czasie - maksymalny procent bitwy wyniesie 40 (na przykład z 1667 lekkich myśliwców). Jeśli w walce znajdzie się wystarczająca ilość statków, szansa na księżyc skoczy do 40% - maksymalny rozmiar księżyca nie ulega zmianie. Tak jak dotychczas, raport z walki będzie informował o jej wyniku - zwycięstwie lub porażce oraz powstaniu ewentualnego księżyca!
    Promocja uwzględnia walki M.O.O.N.S!

W grze powinny pojawić się banery informujące o promocjach.
    Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry,
    Wasz OGame.pl Team

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%

7

RelentlessOne

Nadchodzi nowe - dyskusja

581

Elkanen

Skibix [LUMPY] vs. Peselek [FedGal] ~ 4554.87%

1

stary yi

[NFZ] NISZCZYĆ FARMIĆ ZŁOMOWAĆ vs [ZLY SEN] Zly sen

16

Aniolek

RaSpuTin [AFERA] vs. AliBaba [GEN] ~ 1736.33%

0

Recent Activities

• KokoFenrir -

Liked turysta’s post in the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

Like (Post)
    ale z czym ty mi tu wgl wyskakujesz. po 1 nie siedzimy caly czas na ogame tak jak to sobie co niektorzy wyobrazaja, klikamy cos kiedy mamy czas i checi. co to jakis moj obowiazek cie sledzic caly czas i o kazdym twoim locie wiedziec ? po 2 jarasz sie…
  • RelentlessOne -

Replied to the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

po zdjeciu urlopu w ciagu 3h mam od was ~20 skanow, ok spoko, zaden tam hejt... :D co do 1 - siedzicie i dobrze o tym wiecie. co do 2 - no u Was pod nosem, cieszy, a juz na pewno spelniam swoj cel co do 3 - krolik raz na mnie zrobil MEGA przepał :) Nie da…
  • Elkanen -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from f4ust: “Ustawienia -> Rozszerzone -> Twoje konto -> Skasuj konto -> Użyj ustawień ” Z tym tez problem bo tydzien czasu konto sie kasuje i duzo wiec czasu do namyslu czy przez glupie zmiany warto kasowac czy jednak sie dostosowac i grac dalej :)
  • Qnick -

Liked ciap’s post in the thread Pan Starrk.

Like (Post)
    Quote from Elkanen: “Nadal nie wyjasnilas czyje to konto Pani detektyw ” Mnie to nie interesuje. :fsmile:
  • stary yi -

Replied to the thread Skibix [LUMPY] vs. Peselek [FedGal] ~ 4554.87%.

gratki wyczucia, zabrakło mi ostatnio kilka minut :) Szo leci dla obroncy
  • turysta -

Replied to the thread Relentless One [Asheron] vs. pentagon ~ 1409.72%.

ale z czym ty mi tu wgl wyskakujesz. po 1 nie siedzimy caly czas na ogame tak jak to sobie co niektorzy wyobrazaja, klikamy cos kiedy mamy czas i checi. co to jakis moj obowiazek cie sledzic caly czas i o kazdym twoim locie wiedziec ? po 2 jarasz sie…
  • f4ust -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Pisałem, pisałem i w końcu uznałem, że szkoda czasu. Lepiej narzekać bo MI będzie gorzej, INNI dostają TYLE bonusów.. Ustawienia -> Rozszerzone -> Twoje konto -> Skasuj konto -> Użyj ustawień
  • Aniolek -

Replied to the thread [NFZ] NISZCZYĆ FARMIĆ ZŁOMOWAĆ vs [ZLY SEN] Zly sen.

Jaka wojna szczury opuszczaja tonacy okret. I do wszystkich madrali czy to fair kiedy opuszcza sie sojusz w celu unikniecia starc? Zalamanie reg. Bash przez Luka krytykowaliscie a cwaniactwo sojuszowe juz jest ok? Stawiasz lotke a kolega N00ne ucieka…
  • litek. -

Liked 69DemoN69’s post in the thread DemoN [3 X] vs. daro1408 ~ 2917.65%.

Like (Post)
    Tego lotu nie było w planach ale jak już się nadział a okienko na fs'a było no to cyk dwójeczka :) Obrońca ma mechanika włączonego po ostatnim więc straty minimalne :) Pozdrawiam sojuszników i znajomych :)
    Dnia 29-08-2019 --:--:-- następujące floty
  • Nikon890 -

Posted the thread RaSpuTin [AFERA] vs. AliBaba [GEN] ~ 1736.33%.

Thread
    Dnia 15-09-2019 12:32:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor RaSpuTin [AFERA] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.000 Pancernik 3.376 Sonda szpiegowska 4 _________________________________________ Obrońca