Dashboard

Gra: Universum Umbra (17.12.2020)

Gra: FAQ: Cmentarzysko (serwer nieaktywnych)

Gra: Wersja 7.6.2

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Dr_Thc [VEN] vs. Nkilerz [SWG] ~ 3520.35%

2

ladys

Ogni [GoT] vs. Miracle [PAC-MAN] ~ 4843.13%

0

Ogni [GoT] vs. Oddam0004 ~ 4219.34%

0

KLIMA [P N] vs. sesa [Kukri] ~ 112821.58% PB

10

Wisior

Dzika Nastolatka [sqn sqad] vs. koszal [BOA] ~ 2609.92% ~ 888.21% ~ 614.12% ~ 1006.42% ~ 675.31%

4

Darth Sion

Recent Activities

• jak gratulowałem na pw tak i pogratuluje tutaj akcja przyznam pierwsza klasa XD ale od dawna sie spodziewałem ze tak to bedzie wyglądało brak czasu na gre + brak sojuszników do podstawki wiec wiele zdziałac tu sie nie dało bede narazie kopał…
  • BoSkI_WiAtR -

Liked Wisior’s post in the thread KLIMA [P N] vs. sesa [Kukri] ~ 112821.58% PB.

Like (Post)
    Quote from halok: “Quote from Wisior: “Quote from halok: “(...)próby kontrowania (...) ” hue hue hue :D Graty Klima :D Lataj dalej :D Pozdrawiam Wisior ” to takie lece ale nie dolatuje mule ” Mówisz nie dolatuje ? :D Pozdrawiam Wisior
  • ladys -

Replied to the thread Dr_Thc [VEN] vs. Nkilerz [SWG] ~ 3520.35%.

Mowia cisza glucho pusto a Doktorek wzial sie za badanie terenu i bum wybadal - lataj i rozbrajaj :cisza: Obroncy cierpliwej odbudowy :komp:
  • Beleth_01 -

Liked Xin’s post in the thread #31 xin [N_O] vs. MasterFlamaster [Dark] ~ 9823.46%.

Like (Post)
    SOLO #26 (204.090,95%)
    ACS #5 (1.422.788,27%) Pozdrawiam sojusz :)
    Dnia 15-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor xin [N_O] ________________________________________________ Pancernik 202.185
  • Kresunia -

Liked Ogni’s post in the thread Ogni [GoT] vs. Miracle [PAC-MAN] ~ 4843.13%.

Like (Post)
    Dobry wieczór. Cynk lot strzał, całkiem ładnie wyszlo na spokojny wieczór :D Obrońcy SzO :thumbsup: Pozdrowienia dla GoT i znajomych, zwłaszcza dla pewnej dobrej duszy łobuzerskiej :D
    Dnia 15-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor
  • Kresunia -

Liked Ogni’s post in the thread Ogni [GoT] vs. Oddam0004 ~ 4219.34%.

Like (Post)
    Dobry wieczór. Co prawda wczoraj było robione starcie ale tak wypadło że się zapomniało :D @un_rest zgarnął danie główne ja podleciałem po jakieś drobniaczki :) Pozdrowienia dla GoT i znajomych Obrońcy o ile będą chęci to SzO
    Dnia 14-01-2021
  • Ogni -

Posted the thread Ogni [GoT] vs. Miracle [PAC-MAN] ~ 4843.13%.

Thread
    Dobry wieczór. Cynk lot strzał, całkiem ładnie wyszlo na spokojny wieczór :D Obrońcy SzO :thumbsup: Pozdrowienia dla GoT i znajomych, zwłaszcza dla pewnej dobrej duszy łobuzerskiej :D
    Dnia 15-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor
  • Ogni -

Posted the thread Ogni [GoT] vs. Oddam0004 ~ 4219.34%.

Thread
    Dobry wieczór. Co prawda wczoraj było robione starcie ale tak wypadło że się zapomniało :D @un_rest zgarnął danie główne ja podleciałem po jakieś drobniaczki :) Pozdrowienia dla GoT i znajomych Obrońcy o ile będą chęci to SzO
    Dnia 14-01-2021
  • Wisior -

Replied to the thread KLIMA [P N] vs. sesa [Kukri] ~ 112821.58% PB.

Quote from halok: “Quote from Wisior: “Quote from halok: “(...)próby kontrowania (...) ” hue hue hue :D Graty Klima :D Lataj dalej :D Pozdrawiam Wisior ” to takie lece ale nie dolatuje mule ” Mówisz nie dolatuje ? :D Pozdrawiam Wisior
  • jak gratulowałem na pw tak i pogratuluje tutaj akcja przyznam pierwsza klasa XD ale od dawna sie spodziewałem ze tak to bedzie wyglądało brak czasu na gre + brak sojuszników do podstawki wiec wiele zdziałac tu sie nie dało bede narazie kopał…