Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Rynek - dyskusje

643

Muniek

kto zgadnie kto napisze nastepny :)

• gregorinho1
  • sir0g
354

sir0g

Sprzedam deu

0

ostatnia litera

1,110

m fox

Iron Mike [S-S] vs. Masakrator0 [KPKT] ~ 5889.42%

3

Frutek24

Recent Activities

• pvo -

Liked angelsin’s post in the thread mareczekz20 [SITH] & Leia [SITH] vs. Bandit Icarus ~ 10362.97%.

Like (Post)
    Jeden z ciekawszych botów naszego uni ^^ wymiękłem ja klikając to ^^, wymiękł Raven i lop a Tobie starczyło chęci na moonkill , gz cieszy to konto w reckach ;)
  • Muniek -

Replied to the thread Rynek - dyskusje.

Widac jak was GF na smyczy prowadzi....da cukierka i zabierze cukierka. Jestem za tym by każda klasa miała TYLKO 1 nowy statek. Chce zablokowania wyniku expów jako pionier i rozpruwacz.
  • sir0g -

Replied to the thread kto zgadnie kto napisze nastepny :).

• I am back -

Quote from Muniek: “Ty od razu płaczesz że kazdy powinien miec kazdy statek. ” Nie placze. Skoro zbieracz ma mozliwosc zdobycia pionierow i rozpruwaczy na expach to nie rozumiem dlaczego general i odkrywca ma tracic przez brak pelzaczy? Mozesz to…
  • wampek -

Quote from Muniek: “Widzisz ja jestem w stanie pogodzic sie z mozliwoscią utraty pełzaczy jak odkrywca. ” No i co z tego że jesteś w stanie? Ja nie jestem i co w związku z tym? Popłaczesz się? W tym momencie nie chodzi o to, czy klasy powinny…
  • Muniek -

Quote from I am back: “Quote from Muniek: “po to jest klasa by trzeba było wybrac. ” Grasz odkrywca... masz pelzacze? ” Tak ale rozwazam przejscie na zbieracza zw na brak mozliwosci sprzedawania flot. Widzisz ja jestem w stanie pogodzic sie z…
  • I am back -

Quote from wampek: “Jak dla mnie to w ten sposób zrobił dość dobry interes... przynajmniej nie zmarnował darmowego wyboru. ” Na Librze tez byl i w sumie jest taki co dopiero po kilkunastu moich atakach zdecydowal sie w koncu na generala :D
  • wampek -

Quote from Apofis: “znam gościa co jeszcze klasy nie wybrał nawet, jest bez klasy żadnej. Zależy jak leży. ” Jak dla mnie to w ten sposób zrobił dość dobry interes... przynajmniej nie zmarnował darmowego wyboru.
  • Apofis -

Quote from wampek: “kilkadziesiąt procent do wydobycia mniej? Można się zniechęcić. ” Może część odejdzie, a część już odeszła dziś. A jeszcze inni się tym nie przejmują. Znam gościa co jeszcze klasy nie wybrał nawet. Jest bez…
  • I am back -