Dashboard

Gra: Universum Volans (28.01.2021)

Gra: FAQ: Cmentarzysko (serwer nieaktywnych)

Gra: Wersja 7.6.3

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Licytator - kto głupszy ten wygrywa

166

psychotic

w0jci3ch [MNS] vs. Panoramix [IMPERIUM] ~ 5155.31%

1

girnek

Pinned Event Systemu Nagród

1

Art

Bialy Mis & Angelina vs. Avicularia [JEDI] ~ 6490.14%

1

Avicularia

promka na platynowe dopalacze

5

Apofis

Recent Activities

• psychotic -

Replied to the thread Licytator - kto głupszy ten wygrywa.

Quote from Nonick: “Dałbym od siebie jeszcze może przedmiot niespodziankę. Skrzynka np złota ze znakiem zapytania. I może tam być cokolwiek złotego. ” I to jest świetny pomysl ale pod warunkiem,ze w obecnym systemie i nie zawsze złoto.To By…
  • girnek -

Replied to the thread w0jci3ch [MNS] vs. Panoramix [IMPERIUM] ~ 5155.31%.

Gratki wlotu znowu - IMPERIUM ma kilku bunkrowników w mojej okolicy - tak tylko mówię ;) Obrońcy SzO!
  • chev -

Liked Pan S’s post in the thread Smigol [LHiP] & 0DDAM [Z-W] vs. gringo ~ 3945.4%.

Like (Post)
    #16 Pozdro soj i znajomi :D Bunkrom stanowcze NIE :thumbup: Dzieki za towarzystwo @Zla Kobieta
    Dnia 28-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Smigol [LHiP] ________________________________________________ Bombowiec 2.376
  • Art -

Replied to the thread Event Systemu Nagród.

Szanowni Gracze, Już dziś rozpoczynamy kolejną edycję Eventu z nagrodami! Event rozpocznie się od godziny 14:00 i potrwa do 11 lutego. Tak jak w poprzedniej edycji: event będzie miał 5 poziomów. Event na nowych Universach będzie miał…
  • Avicularia -

Replied to the thread Bialy Mis & Angelina vs. Avicularia [JEDI] ~ 6490.14%.

Z mojej strony gratulacje, bo szczerze baaaaardzo się zdziwiłem , że było na czerwono po przebudzeniu xd Kulka padła, STejka usmażyliście całkiem miłego , więc poranek na plus xd jeśli dzięki temu moja czujność się obudzi to będzie dobra lekcja xd
  • Apofis -

Replied to the thread promka na platynowe dopalacze.

Quote from Muniekk: “Jestem BOSSEM OGAME Wytlumaczylem ktore dopalacze sa najbardziej oplacalne, orientuj sie i nie spamuj. Wiedza. ” Trzeba mieć jeszcze pewien autorytet na forum w postaci rangi forumowej wysokiej. A Ty takowej nie posiadasz,…
  • Avicularia -

Liked Biały miś’s post in the thread Bialy Mis & Angelina vs. Avicularia [JEDI] ~ 6490.14%.

Like (Post)
    Taki mały farming z rana. Miały być dwa ST, wyszło jedno, oczywiście oba miały być na @Avicularia . Zysk jest , obrońca pozytywny młody człowiek, pierwszy z JEDI na koncie i co najważniejsze pierwszy ACS i to z samą @czarownica :) Specjalne…
  • Apofis -

Liked BlackLatteCoffee’s post in the thread promka na platynowe dopalacze.

Like (Post)
    Quote from Avinashi: “promocja jest na WSZYSTKIE (<--słowo klucz!) platynowe dopalacze ” Raczej DOPALACZE to jest słowo klucz :)
  • Ruda -

Replied to the thread Event z nagrodami - dyskusja.

Informacja myślę, że wkrótce się pojawi. ;)
  • Pan S -

Posted the thread Smigol [LHiP] & 0DDAM [Z-W] vs. gringo ~ 3945.4%.

Thread
    #16 Pozdro soj i znajomi :D Bunkrom stanowcze NIE :thumbup: Dzieki za towarzystwo @Zla Kobieta
    Dnia 28-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Smigol [LHiP] ________________________________________________ Bombowiec 2.376