Dashboard

News

• New

Drodzy Gracze,

już jutro, tj. 18.10.2019, w godzinach od 00:01 do 23:59, otrzymacie przy każdym zakupie 30% więcej Antymaterii!

Promocja obejmuje realizacje kuponów. Superrewards i SponsorPay nie są uwzględniane.

W grze powinien pojawić się baner informujący o promocji.

Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry,
    Wasz OGame.pl Team

• New

Lista zmian w wersji 7.0.0
    Mega Content One

Klasy

• Możliwość wyboru między 3 klasami, gdzie każda z nich ma unikalny zestaw umiejętności.
    • Ekran wyboru klasy jest dostępny dla każdego konta i umożliwia jej wybór lub jego pominięcie.
    • Istnieje możliwość wyboru klasy w późniejszym etapie poprzez kliknięcie ikony znaku zapytania obok menu oficerów.
    • Pierwszy wybór klasy jest darmowy. Zmiana klasy kosztuje 500 000 Antymaterii.
    • Nie ma ograniczeń przy zmianie klasy.

Klasa Zbieracz

• 25% większa produkcja w kopalniach
    • 25% szybsze statki handlowe
    • 25% większa ładowność statków handlowych
    • 2 dodatkowe sloty na floty
    • 2 dodatkowe sloty na rynku
    • Możliwość budowy nowego statku: Pełzacz
      • Dostępny w stoczni dla klasy Zbieracz
      • Zwiększa produkcję metalu, kryształu i deuteru na wybranej planecie. Każdy pełzacz zwiększa produkcję o 0.03% do maksymalnych 50%
      • Zużywa 50 energii
      • Możliwość sprzedaży na rynku
      • Nie można go wysyłać na misje
      • Statystyki
        • Szybkie działa od:
          • wszystkich statków (5)
          • Gwiazdy śmierci

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nadchodzi nowe - dyskusja

1,251

ciap

Czego w tej Chwili Słuchacie ?

1,884

Motomysza

[#10]BROWAR [WORF] & Tori Black [WORF] vs. massior [CPZ] ~ 1874.76%

3

Tori Black

NieFabiano vs Z A N Y [LUMPY] & Skibix [LUMPY] & zimny [LUMPY] - 208965,65 % Czyli jak zostać Amebą

43

R32

Broo [WOLF] vs. juRcz [UCS] ~ 7241.86%

5

Elkanen

Recent Activities

• ciap -

Replied to the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Quote from Elkanen: “Quote from Antharas: “Tego nie musisz mi mówić, problem zaczyna się gdy trzeba puścić +2k rakiet a masz tylko jedna planetę, ale to może tylko ja tak mam :) Najzwyczajniej w świecie szybciej będzie mi wysłać bombowce niż klepac…
  • Motomysza -

Replied to the thread Czego w tej Chwili Słuchacie ?.

To może coś takiego - w sumie 1:15 porywa nóżkę :D youtube.com/watch?v=hEHJaIjmY0Q
  • Elkanen -

Quote from FlyMeToTheMoon: “Można byłoby też wylicytować admina na 3h i pościągać flotowcom urlopy żeby ich zezłomować :x ” Taa, o ile znajdzie sie na tyle mocna flota co to wyzlomuje :D
  • Tori Black -

Replied to the thread [#10]BROWAR [WORF] & Tori Black [WORF] vs. massior [CPZ] ~ 1874.76%.

No zasługi w tym ACSie nie mam żadnej, bo tylko flocisza dołączyłem zamiast zrobić fsa i lulu :P Dzięki za zapro Obrońcy SzO
  • FlyMeToTheMoon -

Quote from Starrk: “Dorzućmy do rynku też budynki :E ” Przecież ruscy turkom stawiają elektrownie atomowe to kopalni nie można sprzedać? :D Widzę możliwość sprzedaży badań w postaci planów. Ktoś wystawia na aukcję plany tech. boj. 25 :D Można byłoby też…
  • Apofis -

Quote from Apofis: “Quote from Apofis: “\board.pl.ogame.gameforge.com/i…GXQrAbDD7YluY#post8677933 Generalnie jest błąd bo Żniwiarz nie posiada szybkich dział przeciwko Krążownikom jak jest to napisane. - Sondzie szpiegowskiej (5) - Satelicie…
  • FlyMeToTheMoon -

Liked KissOfTheDragoon’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Apofis: “Quote from Antharas: “@Apofis szybkie działa do bombowca nie będą bezużyteczne (tak uważam) Jak wejdzie aktualizacja to sam wyspawam +-50k bombowcow bo dużo fajnych celów mam w okolicy tylko ilość obrony przeraża, nie będę…
  • FlyMeToTheMoon -

Liked KissOfTheDragoon’s post in the thread Nadchodzi nowe - dyskusja.

Like (Post)
    teraz jak patrze na sklep to brakuje mi tylko mozliwosci kupna obrony XD pytanie tylko czy taka opcja mialaby wogole sens? mysle ze tak chodz zapewne nie byloby pewnie za duzo ofert tego rodzaju. zalozmy ze ktos potrzebuje surowce i stwierdza ze chcialby…
  • dokładnie tak było :D myślałem że zezłomuję zanego a tu taki psikus :D
  • Elkanen -

Replied to the thread Broo [WOLF] vs. juRcz [UCS] ~ 7241.86%.

Quote from SzamanU68: “teraz tylko spawac 1kkk pancy i gitata! ” Moze nie wiem, moze sie nie znam ale wydaje mi sie, ze takiej ilosci pancy na Librze to mu zaden szanujacy sie flociarz nie pozwoli pospawac :) Niemniej jednak graty strzalu :)