Dashboard

Gra: Uniwersum Janice (12.08.2019)

Gra: AntiGameOrigin zabronionym dodatkiem. Alternatywa: AntiGameReborn

Gra: Wersja 6.8.6

Forum: Aktualizacja forum do WBB5

S&D: Nabór pomocników S&D

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

• New

Drodzy Gracze,
    przed Wami dwa eventy księżycowe:

15% zniżki na księżycowe przedmioty

13-14.09.2019, przez cały dzień (od 00:01 do 23:59), wszystkie przedmioty księżycowe będą miały 15% zniżki. Promocja uwzględnia walki M.O.O.N.S. oraz dodatkowe pola na księżycu!

40% szans na powstanie księżyca

w tym samym czasie - maksymalny procent bitwy wyniesie 40 (na przykład z 1667 lekkich myśliwców). Jeśli w walce znajdzie się wystarczająca ilość statków, szansa na księżyc skoczy do 40% - maksymalny rozmiar księżyca nie ulega zmianie. Tak jak dotychczas, raport z walki będzie informował o jej wyniku - zwycięstwie lub porażce oraz powstaniu ewentualnego księżyca!
    Promocja uwzględnia walki M.O.O.N.S!

W grze powinny pojawić się banery informujące o promocjach.
    Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry,
    Wasz OGame.pl Team

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

LaMka [N C] vs. BlackLatteCoffee [Amigos] ~ 118 533.79%

1

Jiyara

Shop - 15% taniej (16-17.09.2019)

0

top 1 solo ODDDAM [EVIL] vs. Tomee [REC] ~ 19082.1%

21

Absynt

KUPIĘ DEUTER! STAŁA WSPÓŁPRACA

15

Pusher

Pinned Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%

652

zefir

Recent Activities

• Jiyara -

Replied to the thread LaMka [N C] vs. BlackLatteCoffee [Amigos] ~ 118 533.79%.

Gratki wlotu i zysku :) piękny widok :D Ehh szkoda ze wcześniej mnie rozwalił :/
  • Latający Holender -

Posted the thread LaMka [N C] vs. BlackLatteCoffee [Amigos] ~ 118 533.79%.

Thread
    Witam... .. pozdrawiam ..i do usłyszenia za jakiś czas :)
    Dnia 15-09-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor LaMka [N C] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1.555.555 Ciężki myśliwiec
  • smoki -

Posted the thread Event Shop - 15% taniej (16-17.09.2019).

Thread
    Drodzy Gracze, przez kolejne dwa dni tj. 16-17.09.2019 koszt przedmiotów w całym Shopie zostanie zmniejszony o 15% Antymaterii! Oferta trwa od północy do północy. Życzymy udanych zakupów oraz miłej gry, Wasz OGame.pl Team
    OG_Itemsale540.jpg
  • Absynt -

Liked Selene’s post in the thread [NFZ] NISZCZYĆ FARMIĆ ZŁOMOWAĆ vs [ZLY SEN] Zly sen.

Like (Post)
    Quote from Absynt: “Quote from WWL: “leszcze latają po satelitach :), niestety wojna na tym nie polega ” Wojna to wojna, a co się do jej progu zalicza, to już kwestia walki o wygraną :-)Quote from Selene: “A czyj jest złom? Bo jeśli…
  • Absynt -

Replied to the thread top 1 solo ODDDAM [EVIL] vs. Tomee [REC] ~ 19082.1%.

Quote from p4k: “Quote from Absynt: “lucky, 2x leciałem ze Zgonem i napisał mi od siebie, zawracaj coś jest nie tak :) Za to go szanuje, bo 2 tak wrąbał a mnie nie hehehe :D wolał sam mnie złapać na okienku niż takim lamerskim stylem :) ” Zapewne wtedy na…
  • Pusher -

Replied to the thread Kupię deuter: KUPIĘ DEUTER! STAŁA WSPÓŁPRACA.

• KokoFenrir -

Liked abecaduo’s post in the thread [T R] Szutruk-Nahhunte vs. martinsco [S T] ~ 16616.39%.

Like (Post)
    T R NuN wracam sobie do domu, zaczynam powolutku trzezwiec po sobotnich harcach, rzuce pare skanow, a tu martin stoi i pali sie TYLKO na jakiejs jednej planecie a nie WSZEDZIE, gdziie tylko moze, jak to ma w zwyczaju XD wydalo mi sie to na tyle
  • zefir -

Replied to the thread Nasze małe RW: solo 400%, ACS 600%.

zefir [UNITED] vs. T_o_f_i_k [HQ] ~ 1513.38%
    Dnia 15-09-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zefir [UNITED] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 700.000 Okręt wojenny 4.000
  • Tczew -

Replied to the thread YankeS [PiS] vs. Legenda [R2D] ~ 1246.7%.

Gratulacje starcia, flota konkretna do pozazdroszczenia, jest czym latać :D i % spory, jest na co przetapiać. Oby tak dalej i trzeba się pilnować, żeby nie wylądować w tych reckach :D