Dashboard

Forum zostanie zamknięte w najblizszym czasie. Poznaj terminy: [klik]
Już dziś zarejestruj się na nowym [klik]

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Spawacz36 [RoG] vs. indigo [NWOR] ~ 1671.71%

7

Last Samurai

Jarek [OGS] vs. Muniekk [ATL] ~ 5122.94%

0

Zlomek [AoD] vs. Sten [S_o_F] ~ 44720.86%

1

noolandia

Rick Sanchez [PUSH_1] vs. MJ23 [LaOrden] ~ 2841.15%

0

psychotic [MIST] vs. Chancellor Cosmo [ANT] ~ 2591.08%

2

Pirat-

Recent Activities

• Last Samurai -

Replied to the thread Spawacz36 [RoG] vs. indigo [NWOR] ~ 1671.71%.

Flote? TY to nazywasz flota? latte spushowanym czyms zezlomowal mi jakies statki? Ty serio piszesz? ja w ciagu 2 miesiecy zbudowalem flote ktorej Ty nie masz , poznalem Ciebie jak atakujesz jak i tracisz, jak nie jestes w stanie wyantycypowac bledu…
  • Spawi -

Ale o czym ty do mnie piszesz .... i dlaczego w liczbie mnogiej Nje udawaj cwaniaka najlepszego na tym uni Bo dobrze pamietam jak cię jeszcze nje znałem Poznałem przez st na forum ... late dodał Najpierw bum dzikiego nje ma ..// Potem bum…
  • Last Samurai -

Powiem Tobie tak, znajac mechanike i system tej gry, to bulka z szynkiem 3-4 lata temu mialem flote jaka Ty masz teraz , ktora sobie ot tak skasowalem, nie robi na mnie nic wrazenia, Wasze zagrywki ,Wasze cos tam , po prostu, nie ma co sie podniecac,…
  • Spawi -

Uwierz mi ze tez nie mam czasu. Ale tak jak mi kiedyś pisałeś .... Ze wszystko sobie notujesz -hmmmh Tak i ja zaczął ... Wszystkie cele w głowie ... I kiedy jest czas po ciężkim dniu na budowie Po obiedzie .... Są cele - już z głowy nie z…
  • Lopez- -

Posted the thread Jarek [OGS] vs. Muniekk [ATL] ~ 5122.94%.

Thread
    Dnia 17-04-2021 22:49:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jarek [OGS] ________________________________________________ Pancernik 40.000 Pathfinder 61.500 _________________________________________ Obrońca Muniekk [ATL]
  • bobro -

Liked Spawi’s post in the thread Spawacz36 [RoG] vs. indigo [NWOR] ~ 1671.71%.

Like (Post)
    Witam !!!!! Pierwszy lot ......NWOR indigo [3:347:15] - indigo 17.04.2021 19:08:46 jestem - Spawacz36 17.04.2021 19:23:47 Ok jakiś czas później ! Dnia 17-04-2021 20:57:26 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Spawacz36 [RoG]
  • Last Samurai -

Kolego, gratulacje za atak co do moich skanow, jak inne , nic wiecej, czekam na ta akcje, masz czas to sobie grasz, ja nie mam az tyle, bo pewnie by to inaczej wygladalo
  • noolandia -

Replied to the thread Zlomek [AoD] vs. Sten [S_o_F] ~ 44720.86%.

• Spawi -

Hahahahah- no! Ale może kolejny się złamie Bo zostać ,...zapakowany w recki przez spawacza to podobno zaszczyt :) dziki coś mnie skanuje często jak by pierwszy raz spawacza na oczy widział Może wpadnie na minę , bo napalony ostro jest No ale tylko w…