OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Dex jesteś Wielki

10

ProSkaner.

Saladyn vs. michanie1 [LEG-XX] ~ 1673.08%

0

TOP1 SOLO bobiczeq [SNK] vs. Darkness [JANUSZ] ~ 632.65%

4

Kusy

FatalError [ANGELS] vs. Geologist Ara ~ 2458.01%

4

Rzezimieszek

kruchy [PZWP] & Mallory [P N] vs. bubbas [ARMADA] ~ 59346.86%

1

morito

Recent Activities

• Rzezimieszek -

Liked Zatkao_Kakao’s post in the thread FatalError [ANGELS] vs. Geologist Ara ~ 2458.01%.

Like (Post)
    Trochę naciągane, ale mieści się w progu to wklejam Pozdrawiam sojusz i znajomych i oczywiście moje grono fanów @schweppes65, @Bladas i wielu wielu innych forumowych troli :E są lepsi odemnie Zysk taki sobie i doliczając wystrzelonych z 4k RM obawiam…
  • Koloc -

Liked kruchy1916’s post in the thread kruchy [PZWP] & Mallory [P N] vs. bubbas [ARMADA] ~ 59346.86%.

Like (Post)
    Witam w te niedziele popołudnie. ^^ Wczoraj przeglądałem dział ST , ponad godzinę wcześniej starcie na bubbasie dodał Losiek i z ciekawości wyskanowałem mu resztę moonów w poszukiwaniu floty. Akt nigdzie nie było, flota stała - szok. niestety…
  • ProSkaner. -

Replied to the thread Dex jesteś Wielki.

O co Ci chodzi powiedz człowieku? rozumiem, że w poprzednim poście gdzie sprostowałem screena zabraklo jednego magicznego słowa :) otóż przepraszam, nie chciałem nikogo wprowadzić z błąd, a tym bardziej manipulować faktami odnośnie LEGENDY oberona…
  • Saladyn2 -

Posted the thread Saladyn vs. michanie1 [LEG-XX] ~ 1673.08%.

Thread
    Witam 8-) Wyczajone na minutach :D Pozdrowienia dla znajomych XD XD XD
    Dnia 15-06-2019 16:38:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Saladyn ________________________________________________ Pancernik 70.000
  • Kusy -

Replied to the thread TOP1 SOLO bobiczeq [SNK] vs. Darkness [JANUSZ] ~ 632.65%.

Agresorowi gratulacje bo zysk powala, Darknessowi odbudowy i następnego, w końcu nazwa do czegoś zobowiązuje xD no i konkurencja nie śpi - niedługo ktoś może Cię zrzucić z top1 ;)
  • Kusy -

Liked bad_manners’s post in the thread bad manners [JANUSZ] vs. Bajm [GEN] ~ 149.86%.

Like (Post)
    pozdrawiam wszystkich januszy sojuszowych jak i tych którzy wewnątrz są z nami a przedewszystkim darknessa :D Dnia 16-06-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor bad manners [JANUSZ] ________________________________________________ Mały
  • Rzezimieszek -

Replied to the thread FatalError [ANGELS] vs. Geologist Ara ~ 2458.01%.

P O T Ę Ż N Y zysk. Ciekawe, ile rakiet władowałeś wcześniej, bo ta obrona była zdecydowanie większa. Przetapiaj, będzie z tej floty większy % ;P
  • dziuniek1 -

Liked zefir’s post in the thread zefir [UNITED] vs. jacek0007 [PZT] ~ 3388.17%.

Like (Post)
    Stało sobie. Ot i tyle. Z braku odpowiedniej ilości LM, dodatkową osłonę zapewniły transportery. Obrońcy życzę szybkiej odbudowy. Pozdrowienia dla Dagusi, Selenki, Xtro, Vassago, alienosa18 oraz wszystkich członków United. Podkładzik do…
  • morito -

Replied to the thread kruchy [PZWP] & Mallory [P N] vs. bubbas [ARMADA] ~ 59346.86%.

Gratulacje starcia ładna flota wypatrzona i zmielona :)