OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Guderian

2

justvroum

#71 Shade [Sprite] vs. Kamil_LDN [SPZ] ~ 4699.47%

0

kaper [Whisky] vs. Constable Ara ~ 258.32% + dofarm

0

Nihilus [Veto] vs. Kimo [KGH] ~ 590.8% + zbiórka

3

Fifka

Niedobrymisko [EMERYCI] vs. GTi [uos] ~ 304.26%

0

Recent Activities

• justvroum -

Replied to the thread Guderian.

Cały czas jestem lamusku, aczkolwiek nie na himalii bo @ackra to żart :D
  • Shade -

Posted the thread #71 Shade [Sprite] vs. Kamil_LDN [SPZ] ~ 4699.47%.

Thread
    Wróciłem z wakacji :D Pozdrawiam Sprite i Znajomych.
    Dnia 16-07-2019 03:30:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Shade [Sprite] ________________________________________________ Pancernik 10.000 _________________________________________
  • kaper1 -

Posted the thread kaper [Whisky] vs. Constable Ara ~ 258.32% + dofarm.

Thread
    Długie loty mogą nieść za sobą niespodzianki, tym bardziej, jak się w między czasie paple na czacie ;P Jak nie udało się złapać Ara pod moonem w usie, to dzięki zbiegowi okoliczności i Reksiowi15 (podziękowania), który wleciał lotem z drugiego…
  • buleon -

Liked Mummel’s post in the thread DwK vs. PSYCHO DAD SKUP DY [BzW] ~ 141410.39%.

Like (Post)
    Dziwne starcie, dziwne jest też to, że trafiło na forum. Jedyne sensowne wytłumaczenie dla DwK, jakie przychodzi mi do głowy jest takie, że agresor nie mógł przeboleć tego, że kto inny by przytulił taką ilość surowca, a nie mógł zrobić…
  • buleon -

Liked gardze wami’s post in the thread DwK vs. PSYCHO DAD SKUP DY [BzW] ~ 141410.39%.

Like (Post)
    Quote from DwK: “nikt nie zabroni miec buddy i zlomowac ” Gratuluje przenikliwości. Udowodniłeś, że można zrobić piękne RW w gorszym stylu niż Mili na Universum68. Dobitnie Twoje starcie pokazuje, że jednak można być skończonym, małym a…
  • buleon -

Liked zona_rolnika’s post in the thread DwK vs. PSYCHO DAD SKUP DY [BzW] ~ 141410.39%.

Like (Post)
    Szczerze? Trochę mnie to zdziwiło... A buddy skasowałeś przed wlotem ? Skoro wiedziałeś, że go nie ma, a mieliście telefony do siebie to przynajmniej było mu aktywki robić, a nie go złomować... Trochę to lipnie wygląda i jeszcze tekst, że…
  • Fifka -

Replied to the thread Nihilus [Veto] vs. Kimo [KGH] ~ 590.8% + zbiórka.

Bardzo ładnie jest zysk jest zabawa. Obrońcy SzO.
  • John Carter IV -

Liked Truck driver’s post in the thread Guderian.

Like (Post)
    Ktos cos wie co sie stalo z tym mistrzem flotowym Guderianem? Taki byl fifa rafa i jakos go nie widac od kiedy konto na forum zbanowane...
  • Souldesigner -

Posted the thread Niedobrymisko [EMERYCI] vs. GTi [uos] ~ 304.26%.

Thread
    Ledwo się zmieściło w limicie ale po tym jak sam wyłapałem 5 lipca strzał na prawie 2200% cieszą i takie maleństwa :) Obrońcy SzO. Pozdrawiam ekipę Emerytów :D Dnia 16-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Niedobrymisko [
  • Lucky Gal -

Replied to the thread banditt [Syndykat] vs. PERKELE [ZLY SEN] ~ 1257.09%.

Wesz gryzla kilka razy :D uwielbiam tego goscia :D