OGame Polska

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

S&D Universum Zibal Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]

62

JOZEF ze STALI

Czas się pożegnać

1

ale cios antynazista

Koloc [P N] & Mallory [P N] vs. cyklop1977 [Piwko] ~ 22403.08%

4

Selene

YeahBunny [T R] vs. SnAtCh [LHiP] ~ 2408.28%

0

Definitywny koniec gry.

8

Ojciec Chrzestny

Ostatnie aktywności

• JOZEF ze STALI -

Użytkownik odpowiedział w wątku Raporty S&D Universum Zibal Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019].

26-03-2019 15:01:39 - ODDAAAMM [Temeria] - 868.9% (Ukryta treść)
  • ale cios antynazista -

Użytkownik odpowiedział w wątku Czas się pożegnać.

no cóż szkoda szkoda ale decyzja na poziomie ... nie to ze bedzie cie brakowało... napewno brak ogame wplynie na plus xd tu rywalizacja już nie jest i tak fair play bo team nie umie interpretować własnego regulaminu kierując sie tylko wytycznymi…
  • Ładnie wyszło. Graty. Flota podobna do mojej poprzedniej, czyli dużo ciężkiego bez mięsa. Taki są fajne do robienia zysków, w obie strony ;) Jak mogę mieć prośbę, to wyślijcie całość PZ do Yesman'a, mamy 1kk% do nadrobienia :E
  • ale cios antynazista -

Lubi post użytkownika chemikos w wątku Czas się pożegnać.

Polubienie (post)
    Cześć Przyszła pora na mnie, czas zakończyć grę i chciałem się z Wami pożegnać. Grałem dość długo, zaczęło się na Fornax, potem po fuzji była Electra, a po kolejnej trafiłem tutaj. W tym czasie poznałem wiele osób, jednych lepiej,…
  • abecaduo -

Lubi post użytkownika Bunny w wątku YeahBunny [T R] vs. SnAtCh [LHiP] ~ 2408.28%.

Polubienie (post)
    Niby sporo paliwa mam, ale... KUPIE PALIWO :) Pozdrowienia dla nowych "somsiadow" na 7g. Cos czuje, ze niedlugo tam zabawicie :} No i oczywiscie TR + buddy i dostawcow paliwa :) Dnia 26-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:
  • Selene -

Użytkownik odpowiedział w wątku Koloc [P N] & Mallory [P N] vs. cyklop1977 [Piwko] ~ 22403.08%.

Ładnie się bawicie, gratulacje, oby więcej takiej takiej owocnej współpracy :). Obrońcy szo.
  • Bunny -

Użytkownik opublikował nowy wątek: YeahBunny [T R] vs. SnAtCh [LHiP] ~ 2408.28%

Wątek
    Niby sporo paliwa mam, ale... KUPIE PALIWO :) Pozdrowienia dla nowych "somsiadow" na 7g. Cos czuje, ze niedlugo tam zabawicie :} No i oczywiscie TR + buddy i dostawcow paliwa :) Dnia 26-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:
  • Ojciec Chrzestny -

Użytkownik odpowiedział w wątku Definitywny koniec gry..

Gratulacje podjęcia decyzji i zarazem smutno ze kończysz. Swojej osiagnales. Teraz zajmij się rzeczami wazniejszymi
  • Cooler -

Użytkownik odpowiedział w wątku Definitywny koniec gry..

Dzięki za wspólną grę na jednym uni - bardzo słuszna decyzja z Twojej strony. Prędzej czy później każdego to czeka. Gracz top1 odchodzi na emeryturę, to tylko pokazuje, jak bardzo nasze uni jest umarłe... Bądź co bądź byłeś jednym z…
  • Cooler -

Lubi post użytkownika zielu75 w wątku Definitywny koniec gry..

Polubienie (post)
    Witam serdecznie po raz ostani wszystkich graczy społeczności ogame. Słowem wstępu, rozpoczełem grę w ogame w jakims 2006 lub 2007 roku. Poprzez parę uni cyferkowych po rigla później po fuzji taurusa, następnie deimos , libra aż coś mnie…