OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nowe uni - nowe możliwe opcje

4,654

Truck driver

#15 Kobra [Whisky] vs. Lord Beerus [uos] ~ 422.6%

4

Cry

#14 Kobra [Whisky] vs. Brzozazlasu [P-F] ~ 473.23% + BONUS

2

Cry

DwK vs. PS_DAD HURT DYKTY KK [BzW] ~ 71353.05%

1

^KaMiKaZe18^

ciap

36

ciap

Recent Activities

• Truck driver -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from zwierzak: “Sam napisales o 1-1,5 h wszystko skanowac. ” O czy CO? Czytaj dokladnie. Skanuje co 1-1,5h kiedy mt lataja 1h30 minut to zaczynam skanowac na jakies 10-15 minut przed powrotem ostatniej fali mt. I skanowanie zajmuje te 15-20…
  • zwierzak -

Quote from Truck driver: “Quote from zwierzak: “To teraz cos od siebie. Jadąc sondami skanuje się po 20-40 ukladow i odrazu farmisz. Mając 20 slotow i najblizsza odleglosc to w ciagu 20 minut jestes w stanie juz zaczac farmic. Oczywiscie licze…
  • Truck driver -

Quote from zwierzak: “Jak skanujesz 1,5 h to polowa tych idlakow juz jest pusta ” Widac jak malo masz wiedzy praktycznej a jedynie sucha teorie wkules na blache :)
  • zwierzak -

Jak skanujesz 1,5 h to polowa tych idlakow juz jest pusta :D Ja nawet jak widze minutki to i takskanuje i odrazu do boju bo ktos moze podebrac. Umnie w sojuszu jest gracz co ma planety w jednym ukladzie no chyba w 2 ukladach obok siebie. Jednak cala…
  • Truck driver -

Liked Munio_Uni 1’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Puszczanie na pałe ? Myślę że jak ktoś nie farmił nigdy MT nie powinien się wypowiadać :E
  • MoonDragoon -

Liked kemoT’s post in the thread #15 Kobra [Whisky] vs. Lord Beerus [uos] ~ 422.6%.

Like (Post)
    Prosta zasada: lataj jak najdalej od Zgona :D Zysk jest wiec top w statki bo z eko mnie doganiasz :P
  • Munio_Uni 1 -

Puszczanie na pałe ? Myślę że jak ktoś nie farmił nigdy MT nie powinien się wypowiadać :E
  • Truck driver -

Quote from zwierzak: “To teraz cos od siebie. Jadąc sondami skanuje się po 20-40 ukladow i odrazu farmisz. Mając 20 slotow i najblizsza odleglosc to w ciagu 20 minut jestes w stanie juz zaczac farmic. Oczywiscie licze tutaj o ukladach w ktorych…
  • zwierzak -

Quote from Truck driver: “Quote from Rentek: “Jak @buleon wam probuje napisac farmienie ssami polega na systematyce farmienie mt na puszczaniu na pale. ” Gdybym puszczal mt na pale to bym wyciagal te zyski rzedu 300kk jak pisalem wczesniej? Nie. Przy…
  • Cry -

Replied to the thread #15 Kobra [Whisky] vs. Lord Beerus [uos] ~ 422.6%.

Nie wyszło wcale tak źle lamo :) Top w puszki :)