OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

#3 Dzidol [MammaMia] vs. Arczimedes [UNI] ~ 5.35%

0

Uni Cosmos - konfiguracja?

1

kruszynka

kruszynka

262

kruszynka

Subedej [TIME] vs. Szklana [Smoky] ~ 1808.2%

5

KapitnChorazyTorpeda

kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D

4,650

Zaqes

Recent Activities

• SonDzidol91 -

Posted the thread #3 Dzidol [MammaMia] vs. Arczimedes [UNI] ~ 5.35%.

Thread
    Dnia 22-05-2019 06:38:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dzidol [MammaMia] ________________________________________________ Okręt wojenny 35 _________________________________________ Obrońca Arczimedes [UNI]
  • kruszynka -

Replied to the thread Uni Cosmos - konfiguracja?.

Każde uniwersum, które chciało zmian zakładało odpowiedni dział w DiD aby gracze danego uni mogli się w tej kwestii wypowiedzieć i zaproponować jakie miałyby to być zmiany. Zatem jeżeli chciałbyś zmian na uniwersum proponuję zacząć…
  • kruszynka -

Replied to the thread SGO kruszynka.

Quote from Ruda: “Siemano : data-verified= "> hej Jest mi ogromnie wstyd bo mam taki zapłon że pytania są z lekka nieaktualne na ten moment. Majówka dawno już minęła (ale maj jeszcze nie! :D) a GoT się skończyła :( Ale spróbuje odpowiedzieć na pytania :D
  • KapitnChorazyTorpeda -

Replied to the thread Subedej [TIME] vs. Szklana [Smoky] ~ 1808.2%.

Quote from BoG: “Nie mam czasu wszędzie to tylko poklikałem lajki, ale gratulacje ;) Od razu widać, że jest zapał do gry, który u mnie wygasł, a teraz i czasu za mało więc pewnie bym tylko złoma dostał :E Lataj, oznaczaj, chętnie popatrzę jak rośniesz…
  • KapitnChorazyTorpeda -

Liked BoG’s post in the thread Subedej [TIME] vs. Szklana [Smoky] ~ 1808.2%.

Like (Post)
    Nie mam czasu wszędzie to tylko poklikałem lajki, ale gratulacje ;) Od razu widać, że jest zapał do gry, który u mnie wygasł, a teraz i czasu za mało więc pewnie bym tylko złoma dostał :E Lataj, oznaczaj, chętnie popatrzę jak rośniesz na dobrym gruncie ;) I…
  • KapitnChorazyTorpeda -

Liked BoG’s post in the thread Subedej [TIME] vs. KKND [GBA] ~ 1537.14%.

Like (Post)
    Quote from Huwiszka: “Zacnie STorpedowane:) U Ciebie ta flota nie zardzewieje:) KKND buduj buduj:) ” U mnie też nie rdzewiała, turborecki same się nie zrobiły :p
  • Zaqes -

Liked Zla Kobieta’s post in the thread Team vs Userzy IV - Przeciąganie liny.

Like (Post)
    Quote from ackra: “Quote from Zla Kobieta: “Hurrra ” Zuo wygrauo :P;P no nie mogło byc inaczej :wrr: Quote from dorsz: “1391 ” 1392 :D
  • Zaqes -

Liked dorsz’s post in the thread Team vs Userzy IV - Przeciąganie liny.

Like (Post)
    1391
  • Zaqes -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Bardzo dobrze ^^ Nie mieliśmy szans tym razem, ale przegrana jak najbardziej zaslużona :D