OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nihilus [Veto] vs. cesiu [RKR] ~ 636.14% + zbiórka

18

ZDOBYWCA1

AntiGameOrigin v6 Skin

1

PreDator uni50

Zapalskyy [B-S] vs. PROKURATOR ~ 3836.88% KLIK KLIK

0

S&D Universum Dorado Edycja 1 [13.05.2019-13.06.2019]

47

Limonoleum

dziuniek [KOMORNIC] vs. Ziomek990 [BrooS] ~ 4559.69%

5

Lojty

Recent Activities

• ZDOBYWCA1 -

Replied to the thread Nihilus [Veto] vs. cesiu [RKR] ~ 636.14% + zbiórka.

Quote from schweppes65: “Miałem takie podejście do pewnego momentu, skoro wy i tak wiecie jak jest i nawet prawda prosto w ryło to dla was kłamstwa.. Zadaj sobie najpierw pytanie, czy w realu też można cały czas kłamać? Po co tłumaczyć…
  • PreDator uni50 -

Replied to the thread Gra: AntiGameOrigin v6 Skin.

Hej, wiem że wątek jest stary, ale może mógłbyś stworzyć skin typu SFW (safe for work)? Ew. czy ktoś z tu obecnych zna takowy? We wcześniejszych poszukiwaniach znalazłem coś takiego: board.origin.ogame.gameforge.c…Material-Design-Skin-SFW/ wygląda…
  • Supreme -

Liked Cztery’s post in the thread Tyrion [KoJaK] vs. jacekr4105 [GITS] ~ 12880.06%.

Like (Post)
    Za pozdrrowki i pamięć podziękuje :) Jak najszczersze gratulacje za akcje z pięknym finałem :thumbup: Zawsze powtarzałem że wytrwałość popłaca i jak widac nie myliłem się :D Miło patrzeć że jeszcze coś działasz w dodatku tak efektywnie ;) Szybki przetop i dawaj…
  • Zapalsky -

Posted the thread Zapalskyy [B-S] vs. PROKURATOR ~ 3836.88% KLIK KLIK.

Thread
    Witam. Ostatnio przestrzeliłem liczonko o 1s, trafiła się kolejna okazja i tym razem się poprawiłem :saint: . Pozdro sojusz i buddy
    Dnia 27-05-2019 01:05:16 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zapalskyy [B-S]
  • Limonoleum -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Dorado Edycja 1 [13.05.2019-13.06.2019].

24-05-2019 23:20:42 - Limonoleum [Gondor] - 2406.65%
    Dnia 24-05-2019 23:20:42 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Limonoleum [NZD] ________________________________________________ Krążownik 30.426 Okręt wojenny 5.544 Pancernik 21.678
  • Maestro -

Liked kamykmocy’s post in the thread Kamyk [NZD] vs. Draco2 [BLDR] ~ 58.89%.

Like (Post)
    Owieczki na wypasie
    Dnia 26-05-2019 17:01:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kamyk [NZD] ________________________________________________ Mały transporter 305 Duży transporter 10 Okręt wojenny 198
  • ^BrzydaI^ -

Liked smoki’s post in the thread Społeczność Aktualizacja Zasad Gry & wyjaśnień do zasad.

Like (Post)
    Drodzy Gracze, od dnia dzisiejszego nie będzie możliwe uzyskanie zgody Operatora Gry na pomoc sojuszu w odbudowie. Częściowo tę funkcję przejął dok. Pamiętajcie również, że zgodnie z Zasadami Gry, mogą Was wspierać gracze silniejsi punktowo. Wasz
  • Czytam i ciężko się powstrzymać od śmiechu ;) Hehe jak przez ostatni czas bardzo rzadko zaglądałem bo mam lepsze zajęcia to teraz co godzinę odswierzam bo wiem ,że potem będzie za późno. Fajnie poczytać w końcu jakas dyskusje na poziomie niż…
  • Lojty -

Replied to the thread dziuniek [KOMORNIC] vs. Ziomek990 [BrooS] ~ 4559.69%.

Moj metal :( Graty dobrze ze jeszcze zdarzylem kupic deuter :P
  • bobiczeq -

Liked patison’s post in the thread Patol [SNK] vs. Amatorrro [BLDR] ~ 65.72%.

Like (Post)
    Pyk pyk
    Dnia 26-05-2019 23:44:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Patol [SNK] ________________________________________________ Krążownik 83 Okręt wojenny 314 _________________________________________ Obrońca Amatorrro [BLDR]