OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

j0k3 [Hajduk] vs. Pekin [SNK] ~ 1846.66%

0

gremlinek [SPZ] & BlackLatteCoffee [Amigos] & Kartofel [C E] vs. dziki nastolatek [N C] & LaMka [N C] & OYD [N C] ~ 241.550.6% top1 ACS

39

dr MD

ABW [PZWP] & Hamer [P N] & kruchy [PZWP] vs. kyss [KOMORNIC] ~ 32389.55%

8

kyss90

S&D Universum Europa Edycja 1 [13.05.2019-13.06.2019]

173

MatySsS

Uni Cosmos - konfiguracja?

2

DeKi

Recent Activities

• j0k3 -

Posted the thread j0k3 [Hajduk] vs. Pekin [SNK] ~ 1846.66%.

Thread
    :popcorn: Dnia 22-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor j0k3 [Hajduk] ________________________________________________ Okręt wojenny 6.700 Pancernik 2.540 _________________________________________ Obrońca Pekin [SNK]
  • Ale emocje, te pościgi i wybuchy. :D Niemniej, wiele na temat tego słownego boksowania się powiedziano. Nie ma sensu, tytuł działu został stworzony właśnie dla takich raportów. Nie każde starcie musi zakończyć się zwycięstwem - lecz z…
  • kyss90 -

Replied to the thread ABW [PZWP] & Hamer [P N] & kruchy [PZWP] vs. kyss [KOMORNIC] ~ 32389.55%.

Pogratulowałem w PW, pogratuluje i tutaj. Graty Atakierowi wyczucia i czujności. Miłego przetopu. Od dłuższego czasu nie było szans na latanie, a szkoda było mi przetapiać flotę na eko więc tak sobie latało, aż kolega rozwiązał problem za mnie ;)
  • MatySsS -

Replied to the thread Raporty S&D Universum Europa Edycja 1 [13.05.2019-13.06.2019].

22-05-2019 08:15:29 - Pro MatySsS [Baratheon] - 197.01%
    Dnia 22-05-2019 08:15:29 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pro MatySsS [LUMPY] ________________________________________________ Krążownik 4.913
  • Sierstek -

Liked zgaga’s post in the thread Luck [SNK] vs. refluks ~ 22.75%.

Like (Post)
    zwyczajne kłamstwo każdy skan kończył się dostawą złomu na próg no i zwykle nie atakuję graczy w swoim US szkoda robić z siebie takiego bohatera skoro nawet nie miałeś dostatecznej ilości reków do podjęcia całego PZ może trzeba być…
  • DeKi -

Replied to the thread Uni Cosmos - konfiguracja?.

Eko by sie przydalo podniesc, zwlaszcza jesli chcemy miec mozliwosc dogonienia innych uni przed ufs. Bo teraz slabo to wyglada. @Art, istnieje mozliwosc podniesienia predkosci eko?
  • ProSkaner. -

Replied to the thread Chariseczek [BANKSTER] vs. Kanari [KNR] ~ 1762.21%.

Quote from Zlomek_Mistrz: “Graty no ja byłem przekonany, że siedzi na koncie ;D a tu taki psikus ;) Przetapiaj ;) ” No widzisz bo ty tylko potrafisz spamować skanami :E w tym jesteś mistrzem Graty trafienia syto wyszło Kanari SZO
  • Zla Kobieta -

Replied to the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Eh to nierealne :( A taki banik od Ciebie, to zawsze chętnie :D 8o
  • Jezol -

Replied to the thread MrBrownstone vs Walkeriusz 3%.