OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Ładowność sond

153

farcik

Lasica [ADW] vs. Kello ~ 962.63%

0

​KAyto [C E] & dell1983 [FenikS] & gremlinek [SPZ] & to ja [FenikS] & Kartofel [C E] vs. GRACZ [N C] ~ 28401.23%​

11

lasica

KRAKEN [NFZ] vs. Wredny Jan [CannaTM] ~ 2087.32%

2

Hollus Grand Master

Nowy 123 [Gumisie] vs. Ajaks [CKO] ~ 1566.81%

2

RelentlessOne

Recent Activities

• Xbox -

Liked ..Raven..’s post in the thread Raven [SUICIDE] vs. Anielica [B-S] ~ 106651.17%.

Like (Post)
    Bsiaki pewnie juz nie pamietaja jak to jest zawitac po tej zlej stronie takze w ramach odswiezenia pstryczek w nos dla Anielicy :D w tym poscie rowniez moge sie z wszystkimi przywitac po dluuugiej przerwie, juz wrocilem na stale :) Anielice obserwowalem od…
  • farcik -

Replied to the thread Ładowność sond.

@buleon - wróciłem właśnie po dłuższej przerwie na nowe uni - wydaje mi się, że było to poddane pod głosowanie w ankiecie przed startem uni, tak jak jest poddawane teraz, przed startem kolejnego? jeżeli nie, to kiepsko. @Starrk - zgadzam się w…
  • farcik -

Liked Starrk’s post in the thread Ładowność sond.

Like (Post)
    @farcik tu raczej chodzi o ankietę dla już istniejących uniwersów i się z tym jak najbardziej zgadzam. Gdy weszło zakrzywienie, ono również na początku było stanowczo zabronione dla starych uniwersów, jednak chwilę później decyzję zmienili…
  • lasica -

Posted the thread Lasica [ADW] vs. Kello ~ 962.63%.

Thread
    Takie tam małe tankowanie.... :evil: Obrońcy Szo
    Dnia 23-07-2019 02:34:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lasica [ADW] ________________________________________________ Bombowiec 9.932 Niszczyciel 50.370
  • Panowie Graty :thumbup: Widzę że tu jakaś wataha się zawiązała i pożera wszystko na swej drodze O_O Dobrze że polujecie na grubszego zwierza a nie małe bezbronne kuny... ;) Obrońcy Szo.. jestem ciekaw czy to Zwierz z kallisto czy ktoś inny ??
  • Hollus Grand Master -

Replied to the thread KRAKEN [NFZ] vs. Wredny Jan [CannaTM] ~ 2087.32%.

ale panie kochany, naszych kochanych emerytow ?... jak tak mozna gratuluje starcia
  • Starrk -

Liked Rentek’s post in the thread Ładowność sond.

Like (Post)
    @Mirmir powiedz mi skad masz dane dotyczące ilości osób, które chcą. Jak opierasz sie o forum to moge Ci zaswiadczyć, że większość która jest za wprowadzeniem ładowności ss dawno olala forum ogame :)
  • RelentlessOne -

Replied to the thread Nowy 123 [Gumisie] vs. Ajaks [CKO] ~ 1566.81%.

• final w ustach -

Liked cks’s post in the thread Top2 Solo podglaznik [REC] vs. Kobra [Whisky] ~ 5182.44%.

Like (Post)
    gratulacje dla agresora za starcie, oraz dla sojusznika za zdrowe podejście do gry. To tylko cyferki. Szo dla Was panowie.
  • Rentek -

Replied to the thread Ładowność sond.

@Mirmir powiedz mi skad masz dane dotyczące ilości osób, które chcą. Jak opierasz sie o forum to moge Ci zaswiadczyć, że większość która jest za wprowadzeniem ładowności ss dawno olala forum ogame :)