OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Górnicy OGame.PL (wszystkie speed zapraszam!)

2,596

Wisior

wilku_u68 [3 X] vs. FROST ~ 6612.1%

5

PluszowyCzlowiek

roland1986 [S T] vs. mati572 ~ 3142.31%

1

RelentlessOne

Nowa/Stara moda na spamowanie.

363

litek.

Zapalskyy [B-S] & Zuy sen [B-S] & Zyla [B-S] vs. afusdom & Raven [SUICIDE] ~ 463076.74%

42

GHOST

Recent Activities

• Wisior -

Replied to the thread Górnicy OGame.PL (wszystkie speed zapraszam!).

@Pazik ja mam eko jeszcze gorsze, a wartość mojego konta wzrosła o 41% od lutego :) Dam Ci jeszcze lepszy przykład - gość TOP4000 - wartość konta tydzień temu 100pkt, a dzisiaj dobry 1000pkt - wzrost o 1000%. Ten to musi się puszować ;) Pazik - wzrost o 81%…
  • PluszowyCzlowiek -

Replied to the thread wilku_u68 [3 X] vs. FROST ~ 6612.1%.

Dobrze Cię Kamilu widziec jak znowu zaczynasz wracać do formy graty.!
  • RelentlessOne -

Replied to the thread roland1986 [S T] vs. mati572 ~ 3142.31%.

no zysk powala... :D Ale na forum mozna sie pokazac..
  • PluszowyCzlowiek -

Liked wilku’s post in the thread wilku_u68 [3 X] vs. FROST ~ 6612.1%.

Like (Post)
    Dnia 17-08-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor wilku_u68 [3 X] ________________________________________________ Pancernik 131.000 Okręt wojenny 131.000 _________________________________________ Obrońca FROST
  • ale cios antynazista -

Liked litek.’s post in the thread Nowa/Stara moda na spamowanie..

Like (Post)
    Im mniej jest napisane, tym więcej można sobie dopowiedzieć. Skoro na org nie ma takich praktyk to znaczy że u nas jest regulamin do poprawy. Quote from ciap: “Zaraz będzie hejt bla bla ale jako GO nie zajmuję się tym więc NIE MUSZE się na tym znać.
  • Ten Keyra -

Quote from Pazik: “@Ten Keyra Dziękuję, że popierasz moje zdanie :) Też jestem zdania, że z eko tego nie zrobił ” Ja niczego nie popieram. Handel i flota to coś co też masz i też wykorzystujesz - także tego :E .
  • litek. -

Replied to the thread Nowa/Stara moda na spamowanie..

Im mniej jest napisane, tym więcej można sobie dopowiedzieć. Skoro na org nie ma takich praktyk to znaczy że u nas jest regulamin do poprawy. Quote from ciap: “Zaraz będzie hejt bla bla ale jako GO nie zajmuję się tym więc NIE MUSZE się na tym znać.
  • cerm3r -

Replied to the thread Nowa/Stara moda na spamowanie..

Widzisz Problem jest tego typu ze cieżko dyskutować z kimś kto nie przeczytał nawet tego regulaminu z org. Bądź jak w Twoim przypadku , przeczytał jedno zdanie wyrwane z kontekstu i mysli ze rozumie zamysł. No ale skoro tak twierdzisz ,kim jestem…
  • To i ja sie wpisze jak juz przebrnąłem przez ten gąszcz komentarzy...jednych sensownych innych mniej lub wogule bez sensu ale po nie ktorych nie mozna zawiele oczekiwać. To tyle na ten temat. Widze ze nie brakuje dupowłazow ktorzy klepia Ravena po…
  • ciap -

@Pazik wpisuj się :P Quote from SUNSHINEuniNEKKAR: “Quote from Virtual_ManPL: “1 - sumaryczne dobowe wydobycie, gdzie: metal+kryształ*1,5+deuter*3 ” -hej, ale sumaryczne mam inne [czyli zliczone wydobycie wszystkich sur.] a jest ono takie:256 340…