OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

falanga - opcja zawroc z misji stacjonuj

29

ciap

Tabasko [NZD] vs. Osama Nr1 [BoSS] ~ 2719.38%

3

Limonoleum

Największe bunkry Ogame.pl

488

Morfik

100k dexu na sprzedaż

0

New User vs. Sql ~ 6518.64%

6

P Y S I U

Recent Activities

• Gregory* -

Liked ciap’s post in the thread falanga - opcja zawroc z misji stacjonuj.

Like (Post)
    Quote from Gregory*: “kurcze nie ogarniam, chcecie mi powiedzieć, że nie widać na falandze floty lecącej z planety na moona na stacjonuj? nie jest tak, że widać, ale dopiero po zawróceniu znika? ” Zaraz takiej floty nie widać. Stacjonuj jest…
  • ciap -

Replied to the thread falanga - opcja zawroc z misji stacjonuj.

Quote from Gregory*: “kurcze nie ogarniam, chcecie mi powiedzieć, że nie widać na falandze floty lecącej z planety na moona na stacjonuj? nie jest tak, że widać, ale dopiero po zawróceniu znika? ” Zaraz takiej floty nie widać. Stacjonuj jest…
  • Truck driver -

Quote from Gregory*: “kurcze nie ogarniam, chcecie mi powiedzieć, że nie widać na falandze floty lecącej z planety na moona na stacjonuj? nie jest tak, że widać, ale dopiero po zawróceniu znika? ” Dokladnie tak. Nie widac przed zawroceniem ani…
  • Gregory* -

kurcze nie ogarniam, chcecie mi powiedzieć, że nie widać na falandze floty lecącej z planety na moona na stacjonuj? nie jest tak, że widać, ale dopiero po zawróceniu znika?
  • ciap -

Quote from Truck driver: “Moona startowego niszczy sie kiedy masz prawie pewnosc, ze cel lata na kolonizuj badz pz albo do sojusznika czy buddy na zatrzymaj i na tego moona wroci ” Ja wiem kiedy niszczy się startowego jednak tutaj zacząłeś mi…
  • Truck driver -

Quote from ciap: “Jeżeli panie tylko moon startowy to masz dokładnie takie samo FS. ” Moona startowego niszczy sie kiedy masz prawie pewnosc, ze cel lata na kolonizuj badz pz albo do sojusznika czy buddy na zatrzymaj i na tego moona wroci :)
  • ciap -

Quote from Truck driver: “Taki sens, ze fs puszczony z planety na moona na stacjonuj nie jest taki sam jak fs miedzy dwoma moonami. Puszczajac fs z planety na moona wystarczy rozwalic jednego moona i wyklikac falanga zawrotke stacji o ile pokaze sie…
  • Truck driver -

Quote from LoleXXX: “PS. Zniszczyć moona za pierwszym razem? Żaden problem ” Tez tak myslalem kiedy niszczylem Dagusi moona w nocy ale nie przewidzialem, ze litka zaangazuje w nasza prywatna mini wojne :D
  • Magiik -

Liked smoki’s post in the thread Nowe uniwersum Universum Rhea(15.12.2016).

Like (Post)
    Nowe uniwersum o nazwie Rhea Zostanie otwarte 15 grudnia około godziny 14
    OG_NewServer540.jpg
    Universum będzie posiadało następujące parametry: • prędkość ekonomii 4x (produkcja surowców, budowa budynków, badania, stocznie) • prędkość
  • Limonoleum -

Replied to the thread Tabasko [NZD] vs. Osama Nr1 [BoSS] ~ 2719.38%.

Odkuło się z nawiązką ;) Graty i oby więcej takich po dobrej stronie ;)