OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nowe uni - nowe możliwe opcje

4,663

Rentek

Zyla [B-S] vs. Wiedzma Ali3n [G-Z] ~ 7844.84%

1

Zapalsky

ciap

37

buleon

Czego w tej Chwili Słuchacie ?

1,782

^BrzydaI^

szajka [KOMORNIC] vs. BardockPL [Phoenix] ~ 2559.3%

2

BardockPL

Recent Activities

• Rentek -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from Truck driver: “@buleon nie cytuj mnie i nie pytaj o nic bo odbijesz sie od sciany jak ten przyslowiowy groch. Z Toba dyskusja nie ma najmniejszego sensu, jestes alfa i omega farmingu w ogame i nikt nie moze sie z Toba rownac :P ” to samo mozna…
  • Truck driver -

@buleon nie cytuj mnie i nie pytaj o nic bo odbijesz sie od sciany jak ten przyslowiowy groch. Z Toba dyskusja nie ma najmniejszego sensu, jestes alfa i omega farmingu w ogame i nikt nie moze sie z Toba rownac :P
  • Starrk -

Liked buleon’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Das140: “Zróbcie sobie osobny wątek na temat sond bo widzę że ta dyskusja może trwać w nieskończoność” Niby można, ale to ważna dyskusja w kontekście parametrów Janice. Quote from Das140: “Albo powiedzcie pas, bo jedni nie…
  • Starrk -

Liked litek.’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from El Pantito: “Jaka tutaj ciekawa dyskusja :D Tak samo można podyskutować co lepsze bułka z ziarnami, czy bułka mleczna. Pojawiła się nowa ankieta. Mam nadzieję, że powstanie uni mega speed, wszystko na full. ” W takim razie dałem…
  • buleon -

Quote from Truck driver: “Bo to czas trzeba miec by przysiasc i klikac. Tak samo jakby flota gral i zlomowal. Jak nie przysiadziesz i nie skanujesz jak nakrecony to nie zarobisz. ” Co 1,5 h siadasz i skanujesz (jak sam pisałeś) 20-30 minut.…
  • Starrk -

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Farmie MT jak mam czas i non stop flota x2. Na starym Draco rekordem bylo wyfarmic 150kk dziennie przed wprowadzeniem x7 eko. Na Librze wystarczy pilnowac kiedy wraca flota z idlerow i od wczesnego ranka do poznego wieczora…
  • Starrk -

Like (Post)
    Quote from Truck driver: “Wierz mi, ze gdybym mial czas farmic codziennie tak sondami jak opisujesz to by mi sie duzo szybciej zwrocil caly koszt ich budowy.” Nie zwróciłby Ci się szybciej. Sonda kosztuje 1000 kryształu + swoje pali. 100 x 10 = 1…
  • Zapalsky -

Liked Zyla’s post in the thread Zyla [B-S] vs. Wiedzma Ali3n [G-Z] ~ 7844.84%.

Like (Post)
    Dnia 19-07-2019 22:02:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zyla [B-S] ________________________________________________ Pancernik 100.000 _________________________________________ Obrońca Wiedzma Ali3n [G-Z]
  • Zapalsky -

Replied to the thread Zyla [B-S] vs. Wiedzma Ali3n [G-Z] ~ 7844.84%.

Podziwiam zawziętość w odbudowie tego gracza. Gratulacje Zyla, zysk miodzio, top na co uważasz i goń czołówkę :thumbup:
  • Starrk -

Liked justvroum’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    @ciap cóż, kogoś kto siedzi 2h dziennie również premiuje bo więcej przez te 2h wyfarmi niż jakby miał wysłać dwa razy farming na idlaków