OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Panjan [BoSS] vs. Hardbass_kasacja ~ 24138.63%

0

Avinashi [WarriorS] vs. Piotres ~ 22852.89%

5

Avinashi

Pinned Progi ST Uni Himalia: solo - 100%, ACS - 150% od 17.06 || zmiana od 21.06 (150/225)

12

Ruda

59.86% [SNK]Skilla NIE Kupisz vs. ZLY SEN[ZLY SEN]​ 20%

8

Śpiochowaty

[9LG] Dziewiaty Legion 559,4% vs 556,65% [P F] Polska Flota

20

Protegowany

Recent Activities

• wisniakrk -

Liked Winter’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from turysta: “Kurcze, proponuje dodac wiecej gal, bo nie bedzie gdzie sie kolonizowac XD ” zdecydowanie ! I ewentualnie jeszcze zmniejszenie pzta tak do 30% spalanie dexu normalnie x1 gal conajmniej 20 albo 30 acs ? a po co to komu a na co to…
  • Screwo -

Posted the thread Panjan [BoSS] vs. Hardbass_kasacja ~ 24138.63%.

Thread
    Janek wstydzioch nie wstawi bo cos tam :D Tak jak było napisane na moonie - kto 1 ten lepszy. Zegnam ;)
    Dnia 20-06-2019 14:19:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Panjan [BoSS] ________________________________________________ Okręt
  • Screwo -

Posted the thread Panjan [BoSS] vs. Hardbass_kasacja ~ 24138.63%.

Thread
    Janek wstydzioch nie wstawi bo cos tam :D Tak jak było napisane na moonie - kto 1 ten lepszy. Zegnam ;)
    Dnia 20-06-2019 14:19:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Panjan [BoSS] ________________________________________________ Okręt
  • Xadib -

Liked bobro’s post in the thread Dyskusje na temat.

Like (Post)
    Quote from Angelo Di Livio: “a tu widac jak na zalaczonym obrazku, brak jakiejs inwencji tworczej, jakbym nie zaczal tematu wszyscy by stali i sie patrzyli dalej...bez swojego zdania... ” Pragnę nieśmiało zauważyć, że to ja założyłem dawno temu temat:
  • Xadib -

Liked Franki’s post in the thread Dyskusje na temat.

Like (Post)
    tak w sumie mam wrazenie ze osoba ktora uważa sie za ttypowego agresora grającego flotą to nienarzeka na brak pełnych trampków bunkrów itp poprostu niechce sie wam juz skanowac tyle i chcecie wejsc na dzien dwa w tyg zrobic 20 stejkow i sie…
  • Avinashi -

Replied to the thread Avinashi [WarriorS] vs. Piotres ~ 22852.89%.

Quote from Piotr50uni: “Wstawiłem RW z czystej ciekawości osób postronnych dlaczego spadłem w dół. A że Warriars lubi push to inna sprawa... ” A da się spaść w górę? :quasi: Czyli chcesz powiedzieć, że zostawienie przez Ciebie floty na moonie bez opieki,…
  • Z dniem 21.06.2019 od godziny 00:00 obowiązywać będą nowe progi: u Himalia - 150% solo 225% ACS
  • Śpiochowaty -

Replied to the thread 59.86% [SNK]Skilla NIE Kupisz vs. ZLY SEN[ZLY SEN]​ 20%.

dorzucam coś za sojusznika,bo nie ma konta ,a mieć nie musi,lub mu się nie chce mieć % podajemy na tacy Kimberly Twist [SNK] vs. DARK [ZLY SEN] ~ 49.69% obrona a to skill jednego z waszych :ocb:
    Dnia 20-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się
  • Protegowany -

Replied to the thread [9LG] Dziewiaty Legion 559,4% vs 556,65% [P F] Polska Flota.

Dnia 20-06-2019 02:23:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Michall [P F] ________________________________________________ Bombowiec 50 Niszczyciel 40 Okręt wojenny 60 Pancernik 60 Lekki myśliwiec 50 Krążownik 100