OGame Polska

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

wegi [OGN] vs. Anubiss - 585 %

0

zurekiv [HORDA] & Slaanesh [HORDA] vs. Suzi ~ 7823.23% + 1273.61%

5

Incepcja1

Piotros [WSNT] vs. zeol [IDLAKI] ~ 1035.92%

2

Piotros

Skojarzenia v. 0.3

• lozo`
  • Neferet
1,735

Neferet

Matt GZ [Grrr] vs. Z6crew ~ 350.01%

2

Logitech88

Ostatnie aktywności

• MEN X -

Użytkownik opublikował nowy wątek: wegi [OGN] vs. Anubiss - 585 %

Wątek
    z pozdrowieniami dla całego OGN :) Anubissowi życzę Szo , pogratulował i wytłumaczył dlaczego nie odebrał floo
    Dnia 23-10-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor wegi [OGN] ________________________________________________
  • Incepcja1 -

Użytkownik odpowiedział w wątku zurekiv [HORDA] & Slaanesh [HORDA] vs. Suzi ~ 7823.23% + 1273.61%.

najs zurek , oby tak dalej ! jeszcze troche i ja postaram sie wkroczyc do gry :)
  • Piotros -

Użytkownik odpowiedział w wątku Piotros [WSNT] vs. zeol [IDLAKI] ~ 1035.92%.

3:2 dla ZEOLA a już o ilości surki nie wspomne. Jak tak dalej pójdzie to nie będziesz musiał Zeol mi moonów ściągać sam się porozbijam.... Do zobaczenia :)
  • Neferet -

Użytkownik odpowiedział w wątku Skojarzenia v. 0.3.

znudzony mężczyzna btw. @^ZemstA^ facet na zakupach? 8|
  • Logitech88 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Matt GZ [Grrr] vs. Z6crew ~ 350.01%.

Dobrze wiedzieć kto z kim współpracuje ;) Swoją drogą, serio latacie już tylko na stojące floty? Matt to nie ma tego skilla, ten to wiadomo że steka robi tylko na bfsach (nawet na mnie). Ale Ty żeluś? masz tam skilla? czy niezbyt
  • DarthMario. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Bad Whisky [ZLY SEN] vs. kicibamba [E-K-O] ~ 2044.96%.

• smoki -

Użytkownik opublikował nowy wątek: [Happy Day] 30% więcej Antymaterii - 24.10.2017

Wątek
    Drodzy Gracze, w dniu jutrzejszym, tj. 24.10.2017, w godzinach od 00:01 do 23:59, otrzymacie przy każdym zakupie 30% więcej Antymaterii! Promocja obejmuje realizacje kuponów. Superrewards i SponsorPay nie są uwzględniane. W grze powinien pojawić się
  • Dr.Unknown -

Użytkownik odpowiedział w wątku Bad Whisky [ZLY SEN] vs. kicibamba [E-K-O] ~ 2044.96%.

Cytat od ^Bad Whisky^: „oooooo ... widze ze mam nowego Fana ktory minusuje moje posty :fgrin: jeszcze troszke i Fanpage załoze :E ” Jakby co to ja na fb chętnie poprowadzę :E
  • Kobrowski -

Użytkownik odpowiedział w wątku Nicky vs. Imperator [Pioruny] ~ 1182.42%.

Graciochy Nicky ;) Wczoraj leciałem na to przez około 160US ale się lognął :E I tak sobie myślałem ja mam za daleko ale Nicky jak znalazł :P I tak stało się. Przetapiaj.
  • ^KaMiKaZe18^ -

Użytkownik odpowiedział w wątku bobirek [RedBaron] vs. orok [SPACE] - 3069% OBRONA.

Cytat od Krucjo: „No niestety taka już domena graczy używających lotek :) zmieniających ich położenie systematycznie. Dlatego jak ja na Ciebie lecę to całą flotą - szkoda deuteru ale nie wpadnę w pułapkę w obronie :) No cóż jeszcze będziemy musieli się…