OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

#18 Kokosza Nel [SKB] vs. Space Bandit [APO_PL] ~ 31.52%

0

ABW [PZWP] & Hamer [P N] vs. siwa [TRV] ~ 3500.4%

0

#100 Scofield [Sprite] vs. habeer77 [SMURFS] ~ 9663.52%

1

Madedrin

Guderian

16

nowynick

magento [OMA] vs. RozdajeMoony [SKB] ~ 105.54%

0

Recent Activities

• ...limfa... -

Posted the thread #18 Kokosza Nel [SKB] vs. Space Bandit [APO_PL] ~ 31.52%.

Thread
    Kolega nie ma do mnie szczęścia, choć po dzisiejszym to myślę że ma, bo dostał łysola w prezencie na nowej drodze zycia :) Pozdro dla lamek z FB, Canniego i SKB :)
    Dnia 17-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kokosza Nel [
  • tyrion -

Liked zurekiv’s post in the thread Tyrion [KoJaK] vs. KOSZMAR [PENERY] ~ 10913.48%.

Like (Post)
    @tyrion mordeczko :D Gratuluje Ci dwóch rzeczy ! Ty już wiesz czego :D Mordeczko oby więcej ! za brak pozdro wjade Ci na chatę :D
  • The Pawelec -

Posted the thread ABW [PZWP] & Hamer [P N] vs. siwa [TRV] ~ 3500.4%.

Thread
    Witam po długiej przerwie. Trochę skanów okolicznych moonów przyniosły efekt w postaci tego małego STarcia :) Podziękowania dla Hamera za asyste w trakcie lotu :D Pozdrowienia dla sojuszników, buddy i znajomych! Dnia 17-07-2019 następujące floty
  • Madedrin -

Replied to the thread #100 Scofield [Sprite] vs. habeer77 [SMURFS] ~ 9663.52%.

I wbił setkę, a raczej setkę ubił. Niezależnie jak to nazwać gratulacje! To jak, @Ice_ kurierem czy osobiście do stolycy z flachą?
  • Madedrin -

Liked Scofield u9’s post in the thread #100 Scofield [Sprite] vs. habeer77 [SMURFS] ~ 9663.52%.

Like (Post)
    #100 Udało się dobić do setki przed fuzją, udało się także po fuzji :P W pierwszej kolejności pozdrowienia i dedykacje dla @Ice_ :E :E @Shade - teraz Twoja kolej. @Neferet Cały sojusz Sprite oraz buddy listę. Wszystkich aktywnych graczy
    Dnia
  • nowynick -

Replied to the thread Guderian.

Ja pamiętam że kiedyś na jakimś starym Uni był też Guderian, pewnej nocy postanowiliśmy z sojuszem pofarmic. Pech chciał że Guderian też nie spał! Tak więc przeskanowalem kilka galaktyk, puściłem farming, później recki. Udało się…
  • magento -

Posted the thread magento [OMA] vs. RozdajeMoony [SKB] ~ 105.54%.

Thread
    Niezapowiedzania pobudka po 4... skany skany skany, nic sie nie dzieje, az tu widze ze pojawila sie 15 przy planetecie i juz 25 na reszcie u kolegi.. no to skan. flot jest, surki od groma.. no to lecimy co bedzie najwyzej jak nie zbiore to wyjde na…
  • Dabel_vip -

Posted the thread Iron Mike [RETRO] vs. Wredny Jan [W-E-S] ~ 88.19%.

Thread
    AMBA FATIMA BYŁO I NIMA
    <: <: <: Dnia 17-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Iron Mike [RETRO] ________________________________________________ Okręt wojenny 122 Pancernik 51 Krążownik 479 Mały transporter 600