OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

carpe diem [T R] vs. Yagami [S T] ~ 4712.27%

0

OldSpice [SKB] & KaMiKaZe [SKB] vs. Icex [MINERS] ~ 2865.81% TOP 1 ACS

0

Judyta [LHiP] vs. Chief Aries ~ 2.23%

6

Iszya

Nowa/Stara moda na spamowanie.

355

Yossar

Warka [COMA] vs. Anakin Solo [UNITED] ~ 9.047 %

3

pit

Recent Activities

• Gonzo -

Posted the thread carpe diem [T R] vs. Yagami [S T] ~ 4712.27%.

Thread
    dobrze pilnujacy sie zawodnik zlapany na za dlugim oknie podczas zsylki odplacilem sie za wtopione pare dni temu gsy, kiedy to przespalem niszczenie moona, niemniej zycze odbudowy bo obronca na poziomie pozdrawiam sojusz numero uno T R i tych z ktorymi…
  • Freez -

Posted the thread OldSpice [SKB] & KaMiKaZe [SKB] vs. Icex [MINERS] ~ 2865.81% TOP 1 ACS.

Thread
    Cześć Uni ! Szukałem szukałem ale wiekszego % jeszcze nie ma, wiec chwalimy się top ŁAN ACS. Jako że podejdziemy do tego minimalistycznie to pozdrawiamy sojusz, całe uni i Irona pushera ;) Dla Obrońcy SzO bo ładnie się zachował choć
  • Iszya -

Replied to the thread Judyta [LHiP] vs. Chief Aries ~ 2.23%.

Spodziewałam się, że zobaczę kolejne :) gratuluję tego i od razu z góry wszystkich następnych, które dziś wykręcisz ;) Obrońcy SzO
  • Yossar -

Replied to the thread Nowa/Stara moda na spamowanie..

Ja widze Artek, że Ty to polityk jesteś: When attacking sitting fleets, you are allowed to spy within 6 seconds before the attack, however even then no mass espionage/attack/transport missions are allowed. To jest ostatni akapit w poście, który…
  • Iszya -

Liked halszka’s post in the thread Judyta [LHiP] vs. Chief Aries ~ 2.23%.

Like (Post)
    Z pozdrowieniami dla moich Lumpów, Pijoków i Lamek a zwłaszcza dla Fakiura :evil:
    Dnia 17-08-2019 21:19:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Judyta [LHiP] ________________________________________________ Krążownik 9
  • pit -

Replied to the thread Warka [COMA] vs. Anakin Solo [UNITED] ~ 9.047 %.

Jak na twoje możliwości to nieźle ale mogło by być o wiele lepiej. Zysk napewno cieszy i procent pewnje też. Jsk juz pisalem wielokrotnie zainwestuj w astro lub techy Obrońcy odbudow. Pozdrawiam
  • HellMaster -

Posted the thread #3. Hellmaster [H4E] vs. Lieutenant Europa [WPH] ~ 3.78%.

Thread
    Dnia 19-08-2019 06:05:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmaster [H4E] ________________________________________________ Duży transporter 10 Lekki myśliwiec 5 Krążownik 26 Okręt wojenny 5 _________________________________________
  • HellMaster -

Posted the thread #3. Hellmaster [H4E] vs. Lieutenant Europa [WPH] ~ 3.78%.

Thread
    Dnia 19-08-2019 06:05:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Hellmaster [H4E] ________________________________________________ Duży transporter 10 Lekki myśliwiec 5 Krążownik 26 Okręt wojenny 5 _________________________________________
  • litek. -

Liked Dobrygracz’s post in the thread Nowa/Stara moda na spamowanie..

Like (Post)
    Quote from new_mateuszgg: “Jak jestes w stanie zorganizowac skany co 1s przez 5 minut to zorganizujesz 10s przerwy czy za trudne? ?( ” Widać że nie klikałeś nigdy zatrzymaj i nie wiesz w ile sekund da się uciec z moona. 10 sekund to strzał w…
  • litek. -

Liked justvroum’s post in the thread Nieoficjalny discord ogame.pl.

Like (Post)
    Cześć i czołem wszystkim! Jako, że powstaje coraz więcej discordów unijnych wychodzę na przeciw waszym oczekiwaniom i stworzyłem... Nieoficjalnego discorda polskiej społeczności ogame! Jeden discord, dla wszystkich uni z dedykowanym czatem dla