OGame Polska

Nowości

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Przyklejony MiniST uni Europa - SOLO: 150% | ACS: 300%

40

NarImmor

S&D Universum Xanthus Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019]

24

Raiden

Przyklejony TOP 5 SOLO&ACS Fenrir

7

Miikuu

zgredek [OLD] vs. ProSkaner [KNR] ~ 252008.53%

23

Dobrygracz

Światowe Rekordy OGame /23.5.2013/

1,098

ciap

Ostatnie aktywności

• NarImmor -

Użytkownik odpowiedział w wątku MiniST uni Europa - SOLO: 150% | ACS: 300%.

Dnia 19-03-2019 18:48:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fabiano [WSNR] ________________________________________________ Krążownik 3.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca
  • Raiden -

Użytkownik odpowiedział w wątku Raporty S&D Universum Xanthus Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019].

19-03-2019 21:45:05 - Arthur Morgan [Niebiescy] - 298.7% (Ukryta treść)
  • Miikuu -

Użytkownik odpowiedział w wątku TOP 5 SOLO&ACS Fenrir.

W Piątek bądź sobotę ogarnę temat pod względem aktualizacji, proszę chętnych o linki ;) Jak się zmobilizuje to może chwilę wcześniej. :P
  • ciap -

Użytkownik odpowiedział na komentarz Ojciec Chrzestny na ścianie użytkownika ciap.

Odpowiedź na ścianie
    :*
  • Dobrygracz -

Użytkownik odpowiedział w wątku zgredek [OLD] vs. ProSkaner [KNR] ~ 252008.53%.

Cytat od Fenrir: „Od ProSkanera raczej nie ma się co spodziewać gratek beaten.gif ten typ tak ma. Ja jednak życzę SZO, a Wy przetapiajcie smile.png Graty, zgredek. Wyjąłeś ProSkanera z ula jak drzazgę z palca. A generalnie to mi się więcej…
  • zurekiv -

Lubi post użytkownika Barry w wątku Inny_koles [PUSH_1] vs. ODDAMmmm ~ 22910.63%.

Polubienie (post)
    masz racje ten sam scenariusz : cala opozycja na urlopie konto ściąga upa czeka na dok zostawia flotę nie pilnowana kolon gong i zaraz pewnie urlopik a i wiadomości typu oddam za free mam dość no tak już nic tam niema, tylko czemu od yossa kupił…
  • Najpierw , to powinni go zbanowac za refresha :D Tylko głupio by było banować swojego hahah
  • zurekiv -

Lubi post użytkownika Rasea w wątku Inny_koles [PUSH_1] vs. ODDAMmmm ~ 22910.63%.

Polubienie (post)
    hahahaha, przyznam ze takiego błazna to dawno nie widziałem. juz bys chociaz na forum nie wstawial tego. wstyd jak chuj, no ale lepiej na barrego posapac i jego czyste st jak sie samemu moze tylko stejki za PLNy robic. pozdro
  • ciap -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rekordy: Światowe Rekordy OGame /23.5.2013/.

Cytat od Munio_Uni 1: „Czyli jesteś top 2 world ? ” Ogólnie bardzo trudno porównać teraz top. On ma speed 7/5, gość z top1 ma 5/4. Niby nie dużo ale zawsze to prawie 30% punktów więcej.
  • Ojciec Chrzestny -

Użytkownik napisał komentarz na ścianie użytkownika ciap.

Komentarz na ścianie
    Ciap'ka nie gniewaj się. Tatuś ładnie przeprasza. Zrobię co chcesz :D