OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

ciap

42

Truck driver

Nowe uni - nowe możliwe opcje

4,670

buleon

Lucky [NFZ] & KRAKEN [NFZ] vs. Oddam_AdirtsA [TOP1] ~ 28194.47% TOP 2 ACS

69

bocieek

Pinned Rekordy Uniwersum Xanthus

73

buleon

#72 Shade [Sprite] vs. PoniaczKiller [SPZ] ~ 33007.15%

13

Cooler

Recent Activities

• justvroum -

Liked buleon’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Quote from Munio_Uni 1: “Na nowe mogą dawać i klikać cały dzień...ale jak dotąd widać że gracze tego nie chcą. ” Nie będę ściemniał, że od Cosmosa sprawdzałem wszystkie ankiety pod tym kątem, ale wydaje mi się, że na Indus i…
  • Truck driver -

Replied to the thread GO ciap.

Quote from buleon: “Ciap mnie sama zaprosiła do tematu, cytując mój post Poza tym Ty pisałeś o znajomościach, tworząc jakieś ciemne wizje i - standardowo - nie podając żadnych dowodów, żadnych argumentów. Chcesz, żebym się odniósł, to…
  • ciap -

Quote from buleon: “Nie pisałem, że było to niedozwolone. Pisałem, że zniszczyłaś obronę na koncie, które zasiadałaś. Jaki był tego cel? ” Na pewno nie dla top. Nie jesteś moim znajomym żebym zdradzała Ci istotne elementy mojej…
  • buleon -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Quote from Munio_Uni 1: “Na nowe mogą dawać i klikać cały dzień...ale jak dotąd widać że gracze tego nie chcą. ” Nie będę ściemniał, że od Cosmosa sprawdzałem wszystkie ankiety pod tym kątem, ale wydaje mi się, że na Indus i…
  • Starrk -

Liked Ksanterio​’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Ogólnie nie jestem za ladownoscia SS. Czytając wasze posty każdy ma po części rację. Bo kto ma czas będzie farmil cały dzień idlaki a drugi będzie stratny z braku czasu albo już nie będzie się chciało puszczas SS. Ale to moim zdaniem nie…
  • buleon -

Quote from ciap: “Nigdy na zasiadaniu nie robiłam niczego co jest niedozwolone. ” Nie pisałem, że było to niedozwolone. Pisałem, że zniszczyłaś obronę na koncie, które zasiadałaś. Jaki był tego cel? :) Quote from ciap: “Dziwnie wygląda jak koleś…
  • Ksanterio​ -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Ogólnie nie jestem za ladownoscia SS. Czytając wasze posty każdy ma po części rację. Bo kto ma czas będzie farmil cały dzień idlaki a drugi będzie stratny z braku czasu albo już nie będzie się chciało puszczas SS. Ale to moim zdaniem nie…
  • bocieek -

Replied to the thread Lucky [NFZ] & KRAKEN [NFZ] vs. Oddam_AdirtsA [TOP1] ~ 28194.47% TOP 2 ACS.

@Selene bolą jeszcze poslady widzę po Yes menie :) Żałuję bardzo że nie skorzystalismy wtedy z okazji i Ciebie też nie skontrowaliśmy :) wypije za to z Wojtkiem i Krzychem :P
  • buleon -

Replied to the thread Rekordy Uniwersum Xanthus.

halucek [SMURFS] Obrona planeta: Wyrzutnia rakiet: 7 233 921 Obrona planeta sumarycznie: Wyrzutnia rakiet: 7 459 687
  • Cooler -

Replied to the thread #72 Shade [Sprite] vs. PoniaczKiller [SPZ] ~ 33007.15%.

Gratuluję ciekawego starcia @Shade ! :D % całkiem miły, zysk jeszcze bardziej... fajnie, że na tym umierającym uni zdarzają się jeszcze takie akcje :thumbsup: Pozdrawiam