OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Top2 Solo podglaznik [REC] vs. Kobra [Whisky] ~ 5182.44%

0

Zyla [B-S] vs. CINEK998 ~ 3595.95%

1

Zapalsky

​KAyto [C E] & dell1983 [FenikS] & gremlinek [SPZ] & to ja [FenikS] & Kartofel [C E] vs. GRACZ [N C] ~ 28401.23%​

9

Ichor

Ładowność sond

151

Mirmir

Dr Zgon [REC] vs. StaryZnajomy [ZLY SEN] ~ 2440.52%

1

Śpiochowaty

Recent Activities

• podglaznik -

Posted the thread Top2 Solo podglaznik [REC] vs. Kobra [Whisky] ~ 5182.44%.

Thread
    Lot jak się okazało kamikadze, tym razem nie na aktywce. Trochę się zastanawiałem czy lecieć i suma sumarum obronca zalogował się 30 sekund po starciu. Antymaterii był zapas więc złom zebrał obrońca, miał na to z 17min więc w zupełności wystarczająco :)
  • Zapalsky -

Replied to the thread Zyla [B-S] vs. CINEK998 ~ 3595.95%.

Ooo tak, moony w 1 próbie to to co lubię! Graty i dzięki, że mnie zastąpiłeś! :thumbsup:
  • Supreme -

Liked FeniX’s post in the thread FeniX [S-F] vs. Syriusz ~ 1982.38%.

Like (Post)
    Pozdrowienia dla znajomych:)
    Dnia 20-07-2019 19:20:49 następujące floty spotkały się w walce: Agresor FeniX [S-F] ________________________________________________ Okręt wojenny 20.000 _________________________________________ Obrońca Syriusz
  • Gratuluję akcji. Tyle życzeń do spełnienia, albo jedno x 899 ;)
  • Mirmir -

Replied to the thread Ładowność sond.

Nie będę odpowiadał na wszystkie punkty Buleono nie mam na to czasu, a poza tym po co.Ja odpiszę on odpisze i tak z rok może potrwać.Chłopie naprawdę nie rozumiesz ,że wprowadzenie ładowności sond zmienia całą rozgrywkę ,że jest spora…
  • Śpiochowaty -

Replied to the thread Dr Zgon [REC] vs. StaryZnajomy [ZLY SEN] ~ 2440.52%.

no szkoda ziomka,to już chyba drugi w twoich reckach... mnie tez szpiegujesz,masz chrapke na mnie? nie lataj,bo dex spalisz albo spakuje Cię do wora za kare przetapiaj w fuzyjne,cobyś był mniej grozny szojusznik dostanie paczki i bedzie nadal bawił…
  • Gremlinek. -

Replied to the thread Kiedy umrze Ogame ? Jak będzie wyglądać za lat kilka/naście ?.

Dagmara, wybacz że mówię w Twoim imieniu, ale pozwolę sobie sprecyzować Twoją myśl po swojemu.
    Nam się może tylko wydawać, że utrzymanie serwerów i obsługi gry może być nieintratne, ale OGame jest dla GF tym, czym model T dla
  • Ulissess -

Liked maniek0121’s post in the thread maniek0121 [WarriorS] vs. szalona ~ 1591.65%.

Like (Post)
    Pozdrowienia dla sojuszników i znajomych wink.png
    Dnia 22-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor maniek0121 [WarriorS] ________________________________________________ Pancernik 25.000
  • maciasDM -

Replied to the thread Skojarzenia v. 0.3.

• maniek0121 -

Posted the thread maniek0121 [WarriorS] vs. szalona ~ 1591.65%.

Thread
    Pozdrowienia dla sojuszników i znajomych wink.png
    Dnia 22-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor maniek0121 [WarriorS] ________________________________________________ Pancernik 25.000