OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Akiko [PZWP] vs. mario ~ 2810.55%

0

Pinned Nasze małe RW: solo 100%, ACS 180%

146

dziadek barezi

Pinned Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%

60

gogol

koparka [KOMORNIC] vs. Bombardier [KJX] ~ 13984.57%

4

AMAV

grigor04 [SZW-S] vs. Jay-eaZy [SNK] & samotny [SNK] ~ 959.45% OBRONA

2

grigor04

Recent Activities

• Kamikazze_ -

Liked Zooombi’s post in the thread koparka [KOMORNIC] vs. Bombardier [KJX] ~ 13984.57%.

Like (Post)
    :top1: Zawrócona stacja. Trochę straty duże no ale były obawy przed podstawką :D Pozdro sojusz
    WGkmPcL.jpg Agresor koparka [KOMORNIC] ________________________________________________ Mały transporter 50.000 Lekki myśliwiec 500.000 Pancernik 50.000
  • Akiko -

Posted the thread Akiko [PZWP] vs. mario ~ 2810.55%.

Thread
    siemka :saint:
    Dnia 20-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Akiko [PZWP] ________________________________________________ Niszczyciel 26.411 _________________________________________ Obrońca mario
  • dziadek barezi -

Replied to the thread Nasze małe RW: solo 100%, ACS 180%.

Dnia 20-05-2019 następujące floty spotkały się w walce: Agresor kubanczyk ________________________________________________ Krążownik 2.000 _________________________________________ Obrońca Bakusss [SMURFS]
  • gogol -

Replied to the thread Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%.

|PIRACI| gogol vs. panwojny |ZSDW| ~ 340.75%
    Dnia 19-05-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor gogol [PIRACI] ________________________________________________ Mały transporter 3.636 Lekki myśliwiec 888.888
  • Nada -

Liked J-EazyUS’s post in the thread grigor04 [SZW-S] vs. Jay-eaZy [SNK] & samotny [SNK] ~ 959.45% OBRONA.

Like (Post)
    Quote from grigor04: “Ale wiecie jak to jest: Do trzech razy sztuka! Teraz pewnie mnie podstawka czeka :)))) Powodzenia! ”
    ... i po raz trzeci! - sprzedane! :cisza:
    No.. i Kolega grigor04 sobie wykrakał. :juzpotobie: ale tym razem złom (82mln) po jego stronie,
  • nomada -

Liked Jarun’s post in the thread #5 Jarun [Sprite] vs. Morfeusz [REP GAL] ~ 4608.4%.

Like (Post)
    Siemka :) Poskanowałem dziś co nieco od niechcenia i trafił się bunkierek ;) Dedykacja dla: @Shade z gratulacjami top1 @Scofield u9 na otarcie łez z powodu innego top1 @Miikuu z przyzwyczajenia i reszty sojuszników :) A teraz mogę w spokoju te 100k LM…
  • AMAV -

Replied to the thread koparka [KOMORNIC] vs. Bombardier [KJX] ~ 13984.57%.

Gratuluje ,koparek jak zwykle jak coś wykopiesz to konkret , kolejnych !
  • grigor04 -

Replied to the thread grigor04 [SZW-S] vs. Jay-eaZy [SNK] & samotny [SNK] ~ 959.45% OBRONA.

Quote from Guderian: “Szo Grigor ;) przy Twoim zapale i szybkości eko raz dwa sie odbudujesz i wrócisz silniejszy by palić niewiernych :P Gratulacje ekipie broniącej, nie wydajcie na głupoty :P ” już odbudowuje. Max tydzień I będzie wszystko na miejscu.…
  • a co lepiej wcale ? hah powodzenia. wiadomo ,że jak ktoś umie to nie uda się ucieć opóźnić czy coś... Ale ostatnimi czasami opóźniłem kilka razy i się nie nadziałem więc wnioski ?
  • Bunny -

Posted the thread Constable Celestial [MammaMia] vs. Alexopher ~ 2.02%.

Thread
    Dnia 20-05-2019 03:21:10 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Constable Celestial [MammaMia] ________________________________________________ Krążownik 33 _________________________________________ Obrońca Alexopher