OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Skojarzenia v. 0.3

• lozo`
  • Mati
5,429

Mati

Lobby nie działa!

145

ciap

Kupie deuter

0

Warka [COMA] vs. KaPI [ANGELS] ~ 14.451 %

11

wilku

mscislaw [MISIE] & FILU [MISIE] & Kilgor [MISIE] & tyskie1 [MISIE] vs. Fredericus [TEMPLARS] ~ 69352.04%

13

wilku

Recent Activities

• HerHor77 -

Liked Zlomek_Mistrz’s post in the thread Zlomek [BANKSTER] vs. Kotka Mrr ~ 1492.02%.

Like (Post)
    Pozdrowienia dla Banksterek i Bankstersów ;)
    Dnia 17-06-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zlomek [BANKSTER] ________________________________________________ Krążownik 18.000 _________________________________________
  • Mati -

Replied to the thread Skojarzenia v. 0.3.

• HerHor77 -

Liked Zlomek_Mistrz’s post in the thread Zlomek [BANKSTER] vs. es67 [GoSciE] ~ 1655.77%.

Like (Post)
    Pozdrowienia dla Banksterek oraz Bankstersów oraz buddy i ekipy z disc ;)
    Dnia 18-06-2019 00:26:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Zlomek [BANKSTER] ________________________________________________ Pancernik 9.762 Sonda szpiegowska 5
  • ciap -

Replied to the thread Lobby nie działa!.

Quote from Avinashi: “ja tam widzę, że jest super moderatorem, a to nie jest administrator, no ale nie wiem, może ja ślepa, a może u mnie forum się nie aktualizuje? ” Jak to się mówi admin to admin. :fsmile: Wielokrotnie na innych forach widziałam jak…
  • moherowy beret -

Posted the thread Kupię deuter: Kupie deuter.

Thread
    Jak w temacie, deuter za dowolny surowiec, nick w grze: jumek. Każdą ilość
  • wilku -

Replied to the thread Warka [COMA] vs. KaPI [ANGELS] ~ 14.451 %.

Graty Warka, odbudowa idzie pelna para, takze zycze kolejnych owocnych :)
  • Graty Miskowej ekipie, ale zeby fan byl jeszcze lepszy zbierzmy sie i rozwalmy o siebie :P Mili i Aro juz namowieni, takze czekam chlopaki na pw i zakonczmy to z hukiem :]
  • Avinashi -

Replied to the thread Lobby nie działa!.

Quote from ciap: “Ruda jest administratorem więc wie wiecej niz moderator ” ja tam widzę, że jest super moderatorem, a to nie jest administrator, no ale nie wiem, może ja ślepa, a może u mnie forum się nie aktualizuje?
  • ackra -

Replied to the thread Skojarzenia v. 0.3.

• justvroum -

Liked Qnick’s post in the thread Backup ataku.

Like (Post)
    Daj potwierdzenie wpłat za anty z 6 ostatnich miesięcy i potwierdzenie, że znasz osobiście co najmniej czterech GO/SGO. Ślij ticketa do supportu. Tu raczej nie otrzymasz odpowiedzi.