OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

#14 Latajacy z Farmami [ZLMRZ] vs. Chief Sao ~ 58.77%

0

Zagadka (Ahwak) vs. moonoweczka ~ 7019.71% Pożegnanie

3

KRAKEN WTB

Amatorski SaD na Fenrir

5

psycho

7# Ukati bez umca [Mns] vs. mj100 [GOTG] ~ 42.73%

0

6# Ukati bez umca [Mns] vs. 98Fabian [GOTG] ~ 35.12%

0

Recent Activities

• Stanley -

Posted the thread #14 Latajacy z Farmami [ZLMRZ] vs. Chief Sao ~ 58.77%.

Thread
    Dnia 17-07-2019 00:33:21 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Latajacy z Farmami [ZLMRZ] ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Okręt wojenny 350 Pancernik 64 _________________________________________ Obrońca
  • KRAKEN WTB -

Replied to the thread Zagadka (Ahwak) vs. moonoweczka ~ 7019.71% Pożegnanie.

Hmmm, taka gra nie zawsze mi się chcę coś zrobić na 100 i tyle. A do Ciebie żałuję że kiedykolwiek z tobą gralem. Taka fałszywa i kłamliwa osoba to tylko jedna na całe uni. Głupi byłem że ci ratowałem tyłek ja tylko miałeś problem.…
  • OldRiddick -

Liked Banditt’s post in the thread banditt [Syndykat] vs. Kasjusz [ANGELS] ~ 1343.78%.

Like (Post)
    Pilnowal sie jak malo kto. Przestalem na niego latac dawno temu. Taki bylem w szoku jak sie minutki pojawily ze dofarmy i zbiorka ... a ... szkoda gadac, ale zlom moj. Dnia 11-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor banditt
  • PanJan -

Liked P Y S I U’s post in the thread Zagadka (Ahwak) vs. moonoweczka ~ 7019.71% Pożegnanie.

Like (Post)
    Witam, Jakoś nie było okazji się wcześniej przywitać, aczkolwiek spora grupa wiedziała kto gra na koncie po Arcie :) W sumie jestem zadowolony z gry i tego jak rozwinąłem konto i odjechałem reszcie uni. STków sporo wpadło po drodze, ale jakoś nie…
  • PanJan -

Liked Nochowicz_Dorado’s post in the thread Zagadka (Ahwak) vs. moonoweczka ~ 7019.71% Pożegnanie.

Like (Post)
    @PanJan, wracam w niedzielę wieczorem z Mazur więc poniedziałek byłby dobrym dniem na kontynuację ;) dzięki wszystkim za grę, muszę powiedzieć, że bardzo sceptycznie podchodziłem do uni x3, ale jednak było warto :) Co do złomu i Krakena to co tu dużo…
  • psycho -

Liked Bunny’s post in the thread Amatorski SaD na Fenrir.

Like (Post)
    Jak widac powoli nie ma na co latac, robia sie coraz to wieksze pustki na uni.... Mam rozkmine nad zrobienie SaD na Fenrir. Z racji tego, ze team woli robic SaD na umierajacych uniach, gdzie zazwyczaj nikt sie nie zapisuje - bo nie ma kompletnie na co…
  • psycho -

Liked turysta’s post in the thread Amatorski SaD na Fenrir.

Like (Post)
    bez nagrod nie ma motywacji i zabawy. musisz zasponsorowac male co nieco jako organizator i wtedy mozemy rozmawiac :)
  • psycho -

Like (Post)
    Quote from turysta: “bez nagrod nie ma motywacji i zabawy. musisz zasponsorowac male co nieco jako organizator i wtedy mozemy rozmawiac :) ” W zaleznosci ile osob bedzie, dla wygranego teamu whisky prosto ze szkocji :D Jak sie podziela tak sie podziela :P
  • psycho -

Liked turysta’s post in the thread Amatorski SaD na Fenrir.

Like (Post)
    hmmm 1 flaszka na 5ciu jest dobra tylko wtedy, kiedy 4 nie przyjdzie
  • psycho -

Like (Post)
    Quote from turysta: “hmmm 1 flaszka na 5ciu jest dobra tylko wtedy, kiedy 4 nie przyjdzie ” A potem sie dziwisz, ze Ci robia akty w nocy jak podchodzisz do tematu w taki sposob. Alkoholik. Dobra nie odbiegajac od tematu, jak na razie zainteresowania…