You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum OGame.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

vul6

Pogromca Wszelkich Tematów

• "vul6" is male
  • "vul6" started this thread

Date of registration: 20 Jun 06

• Send private message

1

Saturday, 13 December 2008, 21:29

Szukam dobrego filmu wojennego

Od jakiegoś czasu męczy mnie ochota na obejrzenie jakiegoś dobrego filmu. Zachciało mi się jakiejś fajnej, patetycznej, dobrze by było żeby była na faktach historycznych, legendy. Chciałem zobaczyć film, który dzięki wspaniałym efektom zaprezentuje mi fantastyczne sceny batalistyczne, oblężenia, szarże konnicy przy doniosłej muzyce, straceńcze ataki i ostatnie zrywy, ładnie by było żeby się też dobrze skończył. Praktycznie idealny film to Władca Pierścieni ale ileż razy można to oglądać w kółko. Ludzie w swojej historii tyle razy się tłukli, była taka masa gigantycznych bitew, na pewno ktoś nakręcił jakiś wysokiej klasy film o tym. Trochę się zdziwiłem kiedy zacząłem przekopywać po internecie w poszukiwaniu takiego filmu, nie mogę praktycznie nic ciekawego znaleźć. Z typowo wojennych znajduję raczej dramaty w których wielkich bitew jest jak na lekarstwo. Np. Szeregowca Rayana którego też parę razy już oglądałem a w którym przecież tylko początek i końcówkę można uznać za batalie... Może ktoś mi pomoże znaleźć coś takiego?

Lady Claire

pomidór! // ;*

• "Lady Claire" is female

Date of registration: 30 May 06

Occupation: szkodnik ^^

• Send private message

2

Saturday, 13 December 2008, 23:17

śli szukasz dobrego filmu wojennego to myślę że najlepiej zapytać w wątku takim filmom poświęconym -> Filmy wojenne

zamykam
"The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

Multikonto 1/2
Lady Claire/khartvin