You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum OGame.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, 19 October 2012, 15:51

Taktyczny odwrot- przeklenstwo...

Jak w temacie. Dobija mnie taktyczny odwort- cialge mi uciekaja flotki pomimo tego ze gracz ma ponad 100k pkt... Jak to mozliwe?? Jak chce z wlotu wyjsc z zyskiem to wychodze na - bo flota ucieka a ja rozbijam sie o obrone i biore polowe surki a lecialem dla zlomu... Moze mi ktos wytlumaczyc jak dziecku jak dobierac flote na loty?? Gram w to nie od wczoraj, ale odkad gram na orionie to taktyczny mnie dobija... Zniecheca do dalszej gry...
Spalam 100k deu z czego mam w raporcie ze obronca stracil 2kk a ja 175.000 przy czym kosze z planety 100k surki w czym wiekszosc to metal... Mialo byc 600k zlomu a jest 35k... Po czym puszczam skan a flota stoi jak stala... Od jakiegos tygodnia nie zarobilem prawie nic, ba jeszcze stracilem... Prosze o jakies wytlumaczenie
ps jestem bandyta a obronca nie ma rangi
Quantum TOP1055

Jestem farmą i jestem z tego dumny.
by buleon

Było:
Jupiter*
Electra
U1
Fornax

*najlepsze czasy...

PrzemoT3

Podwójny As

Date of registration: 22 Dec 06

• Send private message

2

Friday, 19 October 2012, 16:03

ochrona słabego gracza znika po przekroczeniu 500k pkt.
musisz tak dobierać flote aby nie przekraczać stosunku flota vs flota 3:1
Ilośc dobranych statków pokaże Ci ten symulator:
SpedSim Online < KLIK !

Obrona działa na korzyść obrońcy w tym przypadku
Zasada 3:1 lub 5:1 nie dotyczy Bandytów - 100% łupu przy 1 fali
Imperatorzy układów to te żółte skrzydełka
a) 50%
b) 75% łupu
więc trzeba dofarmiać na więcej fal

(czasem gracz jest koloru białego bez (ph) i może mieć wykupionego oficera więc ryzyk fizyk że podniesie mu flotę lub nie

reasumując - lepiej na słabszych w pkt. latać na mniej niż 3:1 jak się nie opłaca to olać złom a sfarmić xD XD

Quoted

otwarte 24 na dobę

3

Friday, 19 October 2012, 17:38

ale to kijowo zrobili... dzieki za odp. temat mozna zamknac
Quantum TOP1055

Jestem farmą i jestem z tego dumny.
by buleon

Było:
Jupiter*
Electra
U1
Fornax

*najlepsze czasy...

intruder

Berbeć

• "intruder" is male

Date of registration: 13 May 10

• Send private message

4

Saturday, 20 October 2012, 18:01

nie wiem ale albo ja jestem niewidomy ale gdzie w speed jest pokazany ten taktyczny odwrot?

Felix-

Potrójny As

• "Felix-" is male

Date of registration: 26 Dec 07

• Send private message

5

Saturday, 20 October 2012, 18:15

nie wiem ale albo ja jestem niewidomy ale gdzie w speed jest pokazany ten taktyczny odwrot?

Taktyczny odwrót jest widoczny w Websim z zainstalowanym dodatkiem Antigame.
4w5

[00:34] <Szkodnik> ej fs na trasnportuj moon-mon jest widoczny na fali?
[18:09] <Szkodnik> stocznia też wpływa na czas statków?

Nefarien

Berbeć

Date of registration: 9 Oct 12

• Send private message

6

Tuesday, 23 October 2012, 11:04

to ja się podepne bo to samo w sumie pytanie, ale w drugą stronę, gościu miał bunkier i flota stała, wysłałem bombowce żeby zniszczyć trochę bunkier i stosunek był 1:5,36 dokładnie więc flota powinna uciec i dopiero w drugiej fali chciałem wysłać tak żeby flotę zniszczyć, ale już w pierwszej padła i nie odleciała, czy to znaczy że jeśli walka była honorowa czyli miałem nick obrońcy na żółto zdezaktywowało się??

DarkKnighter

Nałogowiec

• "DarkKnighter" is male

Date of registration: 13 Jun 07

Occupation: żołnierz

• Send private message

7

Wednesday, 24 October 2012, 20:08

to ja się podepne bo to samo w sumie pytanie, ale w drugą stronę, gościu miał bunkier i flota stała, wysłałem bombowce żeby zniszczyć trochę bunkier i stosunek był 1:5,36 dokładnie więc flota powinna uciec i dopiero w drugiej fali chciałem wysłać tak żeby flotę zniszczyć, ale już w pierwszej padła i nie odleciała, czy to znaczy że jeśli walka była honorowa czyli miałem nick obrońcy na żółto zdezaktywowało się??

Jeśli lecisz na żółtego to rabunek z planety jest 75% albo 100% a flota się nie podnosi nawet gdy twoja jest 5 razy silniejsza.

This post has been edited 1 times, last edit by "DarkKnighter" (24 Oct 2012, 20:09)