You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum OGame.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "°FlamerKid" is male
  • "°FlamerKid" started this thread

Date of registration: 28 May 10

Zawód: Uczen

• Send private message

1

Friday, 28 May 2010, 23:11

Kolonizacja Planet

Jak w temacie mam problem z kolonizowaniem planety mam taka misje zeby skolonizowac planete ale gdy najezdzam na pusta planete i na przycisk ' Kolonizuj ' wyskakuje mi taki komunikat w szarym kwadracie ' Niestety korzystanie z energii slonecznej jest ograniczone z powodu ogromnej odleglosci od slonca. Znajdujace sie na tej pozycji planety posiadaja jednak czesto znaczne zasoby deuteru. Posiadasz jeszcze niedostatecznie rozwinieta technologie. Aby zasiedlic te planety koniecznie musisz poglebic swoja wiedze w dziedzinie astrofizyki. ' Zrobilem tak i udalem sie do dzialu Badania i nacisnalem na Astrofizyka po czym wybudowalem ja na poziom 3 poniewaz ponizej jest taki maly komunikat ' Statki wyposażone w moduł badawczy mogą odbywać dalekie wyprawy badawcze. Za dwa nowe poziomy tej technologi może być kolonizowana kolejna planeta. ' I gdy powrocilem do Kolonizowania planet dalej pisze ze musze zaglebic wiedze w astrofizyce.

Chcialbym sie dowiedziec na jakim poziomie musze miec astrofizyke zeby moc kolonizowac planety.

Z Gory Dzieki Pozdrawiam.

This post has been edited 1 times, last edit by "°FlamerKid" (28 May 2010, 23:13)

Tofix

Nałogowiec

• "Tofix" is male

Date of registration: 13 Mar 10

• Send private message

2

Friday, 28 May 2010, 23:19

Jak widać na 3 poziomie astrofizyki możesz skolonizować planety na pozycjach 4-12.
Z tego co napisałeś, wygląda na to, że próbowałeś wysłać kolonizator na pozycję 13, 14 lub 15.

This post has been edited 1 times, last edit by "Tofix" (28 May 2010, 23:20)

d[Oo]b

Wydział Bezp. Uniwersum OG

• "d[Oo]b" is male

Date of registration: 31 Dec 08

Zawód: n00b

• Send private message

3

Friday, 28 May 2010, 23:24

Proszę zobaczyć tą tabelkę :

Na końcu niech pan patrzy że jest napisane Możliwe pozycje kolonizacji według poziomu astrofyziki. Czyli dopiero przy poziomie 8 pan może zasiedlić planetę najdalej od słońca.
Edit: Kolega wyżej mnie wyprzedzil. :E

This post has been edited 1 times, last edit by "d[Oo]b" (28 May 2010, 23:25)